Aktualności

Nagrody za zakupy Hikvision

Odbierz nagrodę gwarantowaną za zakupy - nawet 300 PLN i wydaj na co chcesz!

przeczytaj więcej

Podgląd Live z popularnych kamer i rejestratorów

Chcesz zobaczyć obraz z kamery przed jej zakupem? Teraz jest to możliwe!

przeczytaj więcej

Autoryzowany Dystrybutor HIKVISION

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Hikvision. Teraz kamery, rejestratory i wideodomofony w jeszcze lepszej ofercie!

przeczytaj więcej

Odbiór przesyłek w punktach DPD Pickup

Jeszcze więcej możliwości sposobu wysyłki zamówienia! Teraz mogą Państwo wybrać dostarczenie przesyłki do punktu DPD Pickup

przeczytaj więcej

PROMOCJA SPECJALNA

Specjalna promocja dla Instalotora. Seria produktów HIKVISION HiWatch w korzystnej cenie z okazyjnym rabatem instalatorskim.

przeczytaj więcej

Wzrost cen produktów

W marcu zmienią się ceny produktów Pulsar. Zrealizuj zamówienie przed nadchodzącą podwyżką – to ostatni dzwonek na zakupy w aktualnych cenach.

przeczytaj więcej

Polecamy

Rozszerzony zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

Polecamy autorski zestaw ikon, który pozwoli Ci stworzyć interfejs użytkownika dostosowany dokładnie do Twoich wymagań. Grafiki zaprojektowane są w różnych opcjach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza. Pakiet rozszerzony zawiera aż 2648 grafik.

przeczytaj więcej

Odwiedź nas na Facebooku

Znajdź nas w mediach społecznościowych! Publikujemy tam najświeższe informacje, promocje, konkursy, filmy, artykuły i kody rabatowe.

przeczytaj więcej

Moc Montersa

Długo przygotowywaliśmy się, żeby móc przedstawić Wam nowy produkt w naszej ofercie. Specjalna, dedykowana instalatorom, palona z wysokiej jakości ziaren, tworzona z pasją… KAWA!

przeczytaj więcej

Wspieramy tato.net

Jesteś ojcem i chcesz być bardziej świadomy swej roli?  A może znasz kogoś, kto chcę rozwijać się w roli Rodzica? Jeśli tak, to chcemy przedstawić Ci Tato.Net - inicjatywę pomagającą w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa.

przeczytaj więcej

Szkolenia w Montersi.pl

Zastanawiasz się jak sprawnie rozwinąć swoją ścieżkę kariery? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze szkolenia. W czasie intensywnych warsztatów uczestnicy wykonują zadania praktyczne, dzięki którym mogą lepiej zapoznać się ze sprzętem i w pełni poznać jego działanie.

przeczytaj więcej

Zestawy i kamery do dokładnego pomiaru temperatury ciała.

Ułatwią zlokalizowanie osób, które posiadają podwyższoną temperaturę. Sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. lotniskach, dworcach, szkołach, szpitalach itp.)

przeczytaj więcej