montersi-lcp

Zapraszamy Was na praktyczne szkolenia warsztatowe w naszej siedzibie. Wszystkie szkolenia, które będą organizowane w najbliższym czasie, znajdziecie tutaj. Zapisu na warsztaty możecie dokonać samodzielnie przez formularz online. 

Poniżej krótki film, na którym możecie zobaczyć, jak wygląda sala szkoleniowa oraz gdzie są zlokalizowane parkingi, na których uczestnicy szkoleń mogą pozostawić samochody. 

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone przez ekspertów z automatyki do bram, systemów alarmowych oraz monitoringu. Dzielmy się naszą wiedzą i doświadczeniem już od 2007 roku. Szkolenia realizują jedynie doświadczeni praktycy, dzięki czemu potrafią wyczerpująco odpowiedzieć na pytanie uczestników szkolenia.  Każde szkolenie jest przygotowane tak, abyś mógł zdobyć maksimum wiedzy i umiejętności. Staramy się, aby warsztaty przebiegały komfortowo dla uczestników a wiedza, którą przekazujemy była konkretna oraz oparta na problemach, z którymi często borykają się instalatorzy.

prowadzacy-szkolenia


ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W MAŁYCH GRUPACH

Stawiamy na jakość dlatego prowadzimy zajęcia w małych grupach, tak aby, uczestnicy mogli bez utrudnień zadawać pytania prowadzącemu szkolenie. 

Dodatkowo dzięki prowadzeniu szkolenia w małej grupie Prowadzący może obserwować postępy w nauce poszczególnych Instalatorów i w porę pomóc, jeśli uczestnik szkolenia sobie nie radzi. W ten sposób Prowadzący wyłapuje błędy, uczących się na bieżąco.

szkolenie-1

W większych grypach zazwyczaj konieczne jest uśrednienie tempa nauki. Na naszych szkoleniach Prowadzący może dostosować tempo szkolenia i charakter ćwiczeń do możliwości uczących się. 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE DLA UCZESTNIKÓW. NIE MUSISZ ZABIERAĆ ZE SOBĄ LAPTOPA!

Dla każdego uczestnika szkolenia przygotowaliśmy materiały szkoleniowe: notes i długopis do notowania oraz laptop (do szkoleń z systemów alarmowych) dlatego nie musisz zabierać ze sobą własnego sprzętu. Wśród szkoleń znajdziesz również takie, gdzie w cenie szkolenia dostajesz na własność rejestrator, centrale lub inne gadżety

OBIAD I SŁODKI POCZĘSTUNEK

Niektóre organizowane szkolenia trwają około 7-8 godzin dlatego zadbaliśmy o obiad oraz słodki poczęstunek i napoje dla uczestników szkolenia.

BUTTON

szkolenie-4WSPARCIE PO SZKOLENIU ORAZ MONITORING EKSPERTÓW - W RAZIE KŁOPOTÓW MOŻESZ LICZYĆ NA NASZĄ POMOC

Uczestnicy szkolenia mogą liczyć na wsparcie ze strony zespołu Montersi.pl i w razie problemów branżowych skontaktować się z naszymi ekspertami.

ZAPROSZENIE DO TAJNEJ GRUPY WSPARCIA NA FACEBOOKU

Uczestnicy szkoleń otrzymują zaproszenie do dołączenia do tajnej grupy na facebooku Wsparcie po szkoleniu. Na grupie wspólnie prowadzimy merytoryczne rozmowy, rozwiązujemy problemy branżowe, dzielmy się inspiracjami oraz zadajemy pytania.

IMIENNY CERTYFIKAT 

Uczestnicy szkolenia otrzymują potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu w postaci imiennego certyfikatu

DODATKOWY PLUS DLA OSÓB, KTÓRE ODWIEDZAJĄ NAS Z DALEKA

Jeśli przyjeżdżasz do nas z daleka to mamy dla Ciebie przygotowaną zniżkę na pobyt w hotelu Hotelu Klimtówka ***, który znajduje się 1,7 km od naszej siedziby. Dodatkowo za budynkiem firmy znajduję się duży, bezpieczny parking gdzie możesz zostawić swój samochód.

DLA KOGO SZKOLENIA

Każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie posiadamy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych instalatorów.

szkolenia-w-montersi

Szkolenie jest idealne dla osób, które chcą być na bieżąco z informacjami z branży oraz rozwijać swoją ścieżkę kariery. Jest to też świetna okazja do nawiązania kontaktów i wymienienia doświadczeń.

MONTERSDAY

Cyklicznie organizujemy MontersDay - bezpłatne seminarium dla instalatorów. To wydarzenie jest idealną okazją do zdobycia wiedzy, spotkania ze specjalistami, rozmów i nawiązywania nowych kontaktów oraz poznania nas - Montersów. Dodatkowo w czasie wydarzenia dbamy o zastrzyk pozytywnych emocji - uczestnicy wydarzenia mają szanse na zdobycie wartościowych nagród.

>szkolenia-3

BUTTON