No products found for the selected filters. Please modify the filters.
  • 135,00 zł - 561,00 zł

Media konwertery

  • Typ konwertera LAN - SM
  • Porty Optyczny: 2x SC, LAN: 802.2, 802.3u
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 40 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -5...0 dB
  • Czułość odbiornika -24...-7 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s lub 100 Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 2000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera LAN - SFP (światłowód)
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, 802.3z, SFP: IEEE 802.3z
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi i wielomodowymi
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 1000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - MM
  • Porty Optyczne: 2x SC, LAN: 802.2, 802.3u, 802.3z
  • Współpraca Ze światłowodami wielomodowymi
  • Zasięg 2 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -15...-12 dB
  • Czułość odbiornika -20...-13 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s, 100 Mb/s lub 1000Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 2000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - SM
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, 802.3z, optyczne: 2x SC
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 20 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -8...-3 dB
  • Czułość odbiornika -22...-7 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s, 100 Mb/s lu 1000Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 2000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - SM
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, optyczne: SC
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 20 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -8...-3 dB
  • Czułość odbiornika -22...-5 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s lub 100 Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 2000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - SM
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, optyczne: SC
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 40 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -5...0 dB
  • Czułość odbiornika -24...-2 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s lub 100 Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 2000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Napięcie zasilania LAN+PoE IN: 35...56 VDC
  • Porty LAN: 1x RJ45 Gigabit
  • Port SFP 1x SFP Gigabit 802.3z
  • Napięcie zasilania CON1 Vin (+) (-): 12...58 VDC
  • Zabezpieczenie przepięciowe Port LAN oraz Port VIN
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Obudowa Poliwęglan
  • Sposób montażu Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montazowe w rastrze 10.8 mm
  • Temperatura pracy -25...+65 °C
  • Wymiary 61 x 61 x 21 mm
  • Waga 0.04 kg
  • Klasa szczelności IP20
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - SM
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, optyczne: SC
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 40 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -8...-3 dB
  • Czułość odbiornika < -34 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s lu 100 Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 1250 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
  • Typ konwertera STP/UTP - SM
  • Porty LAN: 802.2, 802.3u, optyczne: SC
  • Współpraca Ze światłowodami jednomodowymi
  • Zasięg 20 km
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Moc nadawania -8...-3 dB
  • Czułość odbiornika -22...-5 dB
  • Szybkość transmisji 10 Mb/s, 100 Mb/s lub 1000 Mb/s
  • Zasilanie 5V DC
  • Pobór prądu 1000 mA
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Czas realizacji:
Cena
1-9 z 9 produktów

Media konwertery