montersi-lcp

Marcin-Ficek-440t
Montersi.pl to marka firmy, w której od 2003 roku zajmujemy się dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń. Oprócz tego służymy wsparciem technicznym i organizujemy szkolenia, by instalatorzy stale mogli podnosić swoje kompetencje. Ale nie poprzestajemy na tym. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, gdzie instalatorzy czują się swobodnie. Gdzie zawsze znajdują profesjonalne wsparcie na wysokim poziomie. Gdzie mogą liczyć na ludzi otwartych na ich potrzeby.

Chcemy razem z nimi budować Dom Instalatora.

Wyraz „dom” można rozumieć na dwa sposoby: w sensie dosłownym, jako konkretny obiekt, budynek; a także metaforycznie, jako miejsce, gdzie czujemy się dobrze, swobodnie – gdzie możemy przyjść i w razie problemu liczyć na wysłuchanie i wsparcie. 

Dom Instalatora chcemy budować na obu tych płaszczyznach. A nawet na trzech, jeśli doliczyć do tego przestrzeń wirtualną, internetową – funkcjonującą gdzieś pomiędzy pozostałymi, a przecież nie mniej ważną dla tej branży.

Możemy powiedzieć, że na płaszczyźnie rzeczywistej Dom Instalatora jest już postawiony. Ma konkretny adres – Zabagnie, ulica Czarnoleska 10. To tam pracujemy na co dzień, tam instalatorzy – czy też: Montersi, jak nazywamy członków naszej branżowej rodziny – przychodzą na szkolenia, tam spotykają specjalistów, do których mogą zwrócić się o pomoc i porozmawiać przy dobrej kawie.

Podobnie jeśli chodzi o Internet – pod adresem montersi.pl/wsparcie/ dla naszych klientów dostępna jest profesjonalna pomoc, czy to w formie kontaktu do wsparcia technicznego, czy też regularnie publikowanych materiałów specjalistycznych.

A co ze sferą metaforyczną? Sądzimy, że przynajmniej postawiliśmy solidne fundamenty. W końcu współpracujemy z instalatorami od lat, jesteśmy znani z rzetelnego podejścia i miłej atmosfery.

Chociaż oficjalnie hasłem „Montersi.pl – Dom Instalatora” posługujemy się od niedawna, towarzyszy nam ono dużo dłużej – w zasadzie przyświecało nam, zanim jeszcze zostało wymyślone. Tak naprawdę jest z nami od samego początku firmy.

Zawsze zależało nam, by zapewniać jakość obsługi na najwyższym poziomie, ale nie tylko pod względem wiedzy technicznej – również z perspektywy samej przyjemności współpracy. Chcieliśmy być dla innych takim partnerem, z jakim sami mielibyśmy ochotę pracować. Teraz po prostu dążymy w tym kierunku bardziej świadomie.

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa, dlatego wspomagamy instalatorów na każdym kroku – od wyboru odpowiednich urządzeń, przez publikowanie porad odnośnie montażu, aż po telefoniczne wsparcie podczas serwisu. Pomagamy im również w nawiązaniu kontaktu z inwestorem. W tym celu stworzyliśmy darmową platformę Montuj.to, dzięki której w kilku prostych krokach inwestor może znaleźć odpowiedniego fachowca w swojej okolicy.

Słowa nie oddadzą pełnego obrazu. Dlatego zapraszamy do Domu Instalatora, aby samemu zobaczyć to wszystko przy kubku świeżo zaparzonej kawy.