Dystrybutor Satel

SATEL w MONTERSI.PL

Od 2008r współpracujemy z firmą SATEL w zakresie zaopatrywania instalatorów w systemy zabezpieczeń.

Satel – Montersi.pl – Ty, profesjonalny instalator

Wspólnie osiągamy sukcesy…dlaczego?

Świetny sprzęt

Można dyskutować o wielu rzeczach, ale nie o jakości sprzętu SATEL. W 100% polska produkcja, testowane każde urządzenie, elementy elektroniczne tylko od najlepszych dostawców. Jakość urządzeń SATEL jest niepodważalna. Wiemy to, bo od lat pracujemy z tym sprzętem.

Pasja

W 2008 roku ludzie z SATEL-a zarazili nas swoją pasją – do tworzenia świetnych rozwiązań w systemach zabezpieczeń. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że nasi ludzie od alarmów to pasjonaci, dlatego są tak dobrzy i cenieni przez instalatorów, gdy trzeba pomóc.

Kompetencje

Można być dobrym teoretykiem, ale kiepskim praktykiem. W Montersi.pl nie lubimy kompromisów i dlatego stawiamy nie tylko na wiedzę, ale przede wszystkim na umiejętności. Chętnie dzielimy się nimi z naszymi klientami na stronie wsparcia i unikalnych szkoleniach warsztatowych.

Zaangażowanie

Lubimy rozwiązywać problemy – to najlepiej rozwija. Dlatego nie zostawiamy naszych klientów z trudnymi tematami. Wszelkimi sposobami staramy się doprowadzić sprawę do końca – do skutecznego rozwiązania. Dzięki temu instalatorzy, którzy współpracują z Montersi.pl wygrywają – są profesjonalistami w swej dziedzinie!

Współpraca Montersi - Satel

Pracujemy wspólnie na Twój sukces

Korzystaj ze wsparcia, szkoleń i korzyści – dołącz do montersi.pl

Zarejestruj się

Firma Satel

Troska o bezpieczeństwo

Profesjonalna ochrona każdego typu obiektu, jak również ludzi w nim przebywających, dzięki zaawansowanym, a zarazem funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniom – w tych kilku słowach najkrócej można określić misję firmy SATEL, producenta systemów zabezpieczeń z zaangażowaniem 100% polskiego kapitału.

Ponad 25 lat doświadczenia

Rzetelność w biznesie oraz położenie szczególnego nacisku na wysoką jakość i bogatą ofertę produktów sprawiły, że marka SATEL już od ponad 25 lat cieszy się dużym uznaniem w branży.

Szeroki asortyment

Powyższa filozofia zarządzania oraz wytężona praca ponad 270 pracowników firmy SATEL dają wymierne rezultaty. Szeroka oferta, obejmująca ponad 400 produktów, zapewnia niezliczone możliwości tworzenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika systemów: alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Równocześnie systemy te spełniają wymagania, jakie przewidują polskie i międzynarodowe przepisy oraz normy branżowe.

Najnowsze technologie

Dostosowanie funkcjonalności urządzeń do aktualnych wymagań i oczekiwań rynku przy wykorzystaniu najnowszych technologii jest jednym z głównych celów firmy SATEL. Z tego powodu projektowe i produkcyjne działy własne firmy są stale modernizowane i rozbudowywane.

Najwyższa jakość

Naturalną konsekwencją wszelkich działań nakierowanych na wytwarzanie najwyższej jakości urządzeń było wprowadzenie w 2002 roku systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000.

Przetestowane produkty

Niezależnie od tej certyfikacji, firma SATEL przeprowadza również pełny test funkcjonalny wszystkich produktów opuszczających linię produkcyjną, gwarantując tym samym niezawodność wytwarzanych urządzeń.

Zadowoleni klienci na całym świecie

Stawiając na nowoczesną stylistykę i dbałość o najwyższy poziom jakości i funkcjonalności produktów, firma pozyskała wielu zadowolonych Klientów nie tylko w Polsce, lecz także na ponad 50 rynkach światowych.

Korzystaj ze wsparcia, szkoleń i korzyści – dołącz do montersi.pl

Zarejestruj się