montersi-lcp

Lista produktów marki TP-Link

TP-Link

TP-Link to znana w wielu krajach na całym świecie marka sprzętu sieci bezprzewodowych. W swojej różnorodnej ofercie znajdziecie urządzenia dostosowane do waszych potrzeb i portfela. Na stronie Montersi.pl kupicie switche, switche PoE, routery bezprzewodowe. W naszej ofercie  posiadamy switche z różną ilością portów od 5 do 28 oraz  o różnej przepustowości dzięki czemu na pewno znajdziecie urządzenia spełniające wymagania  waszej sieci.

TL-SF1005D - Switch 5 portowy TP-Link

Kod: 11863

Parametry techniczne:

  • Porty: 5x RJ45 10/100 Mb/s
  • Przepustowość: 1 Gb/s
  • Zarządzalny: Nie
  • Obudowa: Tworzywo sztuczne
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Wymiary: 103,5 x 70 x 22 mm
  • Zasilanie: 5 V DC
  • Ilość portów RJ-45: 5
54,12 zł
netto: 44,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

TL-SF1008D - Switch 8 portowy TP-Link

Kod: 11937

Parametry techniczne:

  • Porty: 8x RJ45 10/100 Mb/s
  • Przepustowość: 1.6 Gb/s
  • Zarządzalny: Nie
  • Obudowa: Tworzywo sztuczne
  • Zasilanie: 5 V DC
  • Wymiary: 140 × 87 × 27,5 mm mm
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Ilość portów RJ-45: 8
72,57 zł
netto: 59,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

TL-POE10R - Spliter PoE

Kod: 33292

Parametry techniczne:

  • Napięcie zasilania: 44V - 57V DC
  • Napięcie wyjściowe: Regulowane 12V, 9V, 5V
  • Prąd wyjściowy (max): 1A, 2A
  • Typ wyjść: RJ-45, DC 5.5/2.1
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP): TAK
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 80.8 x 54 x 24 mm
83,50 zł
netto: 67,89 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

UE300C USB 3.0 - Karta sieciowa RJ45-USB 3.0

Kod: 31698

Parametry techniczne:

  • Typ urządzenia: Karta sieciowa
  • Typ wejść: 1 x RJ45 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Typ wyjść: USB 3.0 typ C
  • Procesor: RTL8153
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 16.2 x 26 x 71 mm
94,46 zł
netto: 76,80 zł
Dużo
Czas realizacji:
24h

TL-SG1005D - Gigabitowy switch 5 portowy TP-Link

Kod: 13307

Parametry techniczne:

  • Porty: 5x RJ-45 10/100/1000 Mb/s
  • Przepustowość: 1 Gb/s
  • Obudowa: Tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 140 x 88 x 23 mm
  • Gwarancja producenta: 36 miesięcy
  • Zarządzalny: Nie
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Ilość portów RJ-45: 5
98,40 zł
netto: 80,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

MC220L v4 - Media konwerter UTP - jednomodowy, wielomodowy

Kod: 17180

Parametry techniczne:

  • Typ konwertera: LAN - SM, MM
  • Porty: LAN: 802.3i, u, ab, z. SFP 1Gb/s
  • Współpraca: Ze światłowodami jednomodowymi i wielomodowymi
  • Zasięg: Zależy od modułu SFP
  • Długość fali Tx: Zależy od modułu SFP
  • Długość fali Rx: Zależy od modułu SFP
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Zasilanie: 9 V
  • Pobór mocy: 1.7 W
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
99,30 zł
netto: 80,73 zł
Czas realizacji:
24h

TL-WR841N - Bezprzewodowy router 300 MB/s, 802.11n

Kod: 19688

Parametry techniczne:

  • Pasmo pracy: 2.4 GHz
  • Standard Wi-Fi: 802.11b/g/n
  • Antena: Dookólna (MIMO 2x2
  • Zysk anteny: 2 x 5 dBi
  • Przepustowość: max. 300 Mb/s
  • Porty: 4 x LAN, 1 x WAN
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 192 x 130 x 33 mm
109,47 zł
netto: 89,00 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

TL-SG1008D - Gigabitowy switch 8 portowy TP-Link

Kod: 23382

Parametry techniczne:

  • Porty: 8x RJ-45 10/100/1000 Mbps
  • Przepustowość: 16 Gb/s
  • Obudowa: Tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 180 x 90 x 25,5 mm
  • Zarządzalny: Nie
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Zasilanie: 12V DC
  • Ilość portów RJ-45: 8
113,16 zł
netto: 92,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

UE300 - Karta sieciowa RJ45-USB 3.0

Kod: 26629

Parametry techniczne:

  • Typ urządzenia: Karta sieciowa
  • Typ wejść: 1 x RJ45 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Typ wyjść: USB 3.0
  • Procesor: RTL8153
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 71 x 26 x 16.2 mm
120,54 zł
netto: 98,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

TL-SG105E - Gigabitowy switch 5 portowy TP-Link

Kod: 28938

Parametry techniczne:

  • Porty: 5x RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • Przepustowość: 10 Gb/s
  • Obudowa: Metalowa
  • Zarządzalny: Nie
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Zasilanie: 5 V DC
  • Wymiary: 100 x 98 x 25 mm
  • Ilość portów RJ-45: 5
127,92 zł
netto: 104,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

TL-WR802N - Bezprzewodowy router 300 MB/s, 802.11n

Kod: 24918

Parametry techniczne:

  • Pasmo pracy: 2.4 GHz
  • Standard Wi-Fi: 802.11b/g/n
  • Porty: 1 x LAN/WAN, 1 x micro USB
  • Przepustowość: max. 300 Mb/s
  • Zasilanie: 5 V / 1 A ( micro USB)
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 57 x 57 x 18 mm
130,38 zł
netto: 106,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

RE190 - Wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Kod: 31579

Parametry techniczne:

  • Typ urządzenia: Wzmacniacz sygnału
  • Pasmo pracy: 2.4, 5 GHz
  • Prędkość transmisji: 300 Mb/s ( 2.4 GHz), 433 Mb/s ( 5GHz)
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Zasilanie: 220V AC
  • Pobór mocy: 7 W
  • Wymiary: 110 x 65.8 x 38.8 mm
140,22 zł
netto: 114,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

AC1200 Archer C54 TP-Link - Dwupasmowy router bezprzewodowy

Kod: 30146

Parametry techniczne:

  • Standard Wi-Fi: 802.11ac/n/a ( 5 GHz ), 802.11n/b/g ( 2,4 GHz )
  • Antena: 4 anteny RP-SMA
  • Porty: 4x 10/100 Mb/s (LAN), 1x 10/100 Mb/s (WAN)
  • Protokoły: IPv4 oraz IPv6
  • Kontrola przepustowości: TAK
  • Dynamiczny DNS: DynDns, NO-IP, Port Forwarding, Port Triggering
  • Przekierowanie portów: DMZ, UPnP,
  • Zasilanie: 9 V DC / 0.85 A
  • Wymiary: 115 x 106.7 x 24.3 mm
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
142,83 zł
netto: 116,12 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

MC112CS - Media konwerter 100BASE-FX - 100Base-TX

Kod: 33079

Parametry techniczne:

  • Typ konwertera: LAN - SM
  • Porty: SC/UPC, RJ45 100M
  • Współpraca: Światłowód jednomodowy
  • Zasięg: 20 km
  • Długość fali Tx: 1310nm
  • Długość fali Rx: 1550nm
  • Zasilanie: 9V (Dołączony zasilacz)
  • Pobór mocy: 1.44 W
  • Wymiary: 95 x 73 x 27 mm
145,14 zł
netto: 118,00 zł
Czas realizacji:
24h

MC111CS - Media konwerter 100BASE-FX - 100Base-TX

Kod: 33081

Parametry techniczne:

  • Typ konwertera: LAN - SM
  • Porty: SC/UPC, RJ45 100M
  • Współpraca: Światłowód jednomodowy
  • Zasięg: 20 km
  • Długość fali Tx: 1550nm
  • Długość fali Rx: 1310nm
  • Szybkość transmisji: 100M
  • Zasilanie: 9V (Dołączony zasilacz)
  • Pobór mocy: 1.49 W
  • Wymiary: 95 x 73 x 27 mm
146,37 zł
netto: 119,00 zł
Czas realizacji:
24h

TL-SG108E - Gigabitowy switch 8 portowy TP-Link

Kod: 30283

Parametry techniczne:

  • Porty: 8x RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • Przepustowość: 10 Gb/s
  • Obudowa: Metalowa
  • Zarządzalny: Nie
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Wymiary: 158 x 101 x 25 mm
  • Zasilanie: 5 V DC
  • Ilość portów RJ-45: 8
147,60 zł
netto: 120,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h

AC750 Archer C20 TP-LINK - Dwupasmowy router bezprzewodowy, 802.11ac,

Kod: 23704

Parametry techniczne:

  • Standard Wi-Fi: 802.11ac/n/a (5 GHz), 802.11b/g/n (2.4 GHz)
  • Antena: 2x 2.4 GHz, 1x 5 GHz
  • Moc: < 20 dBm (2.4GHz), < 23 dBm (5 GHz)
  • Porty: 4x 10/100 Mb/s LAN, 1x 10/100 Mb/s WAN
  • Protokoły: IPv4 oraz IPv6
  • Kontrola przepustowości: TAK
  • Dynamiczny DNS: DynDns, Comexe, NO-IP
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Zasilanie: 9 V / 0.6 A
  • Wymiary: 230 x 144 x 35 mm
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
163,48 zł
netto: 132,91 zł
Dużo
Czas realizacji:
24h

CPE210 AP - Zewnętrzny Access Point, 2,4 GHz, 300 Mb/s

Kod: 28404

Parametry techniczne:

  • Pasmo pracy: 2.4 GHz
  • Standard Wi-Fi: 802.11 b/g/n
  • Zysk anteny: 9 dBi
  • Prędkość transmisji: max 300 Mb/s
  • Porty: 1xRJ45, 1 x złącze uziemienia
  • Procesor: Qualcomm Atheros 560MHz
  • Pamięć: 64MB DDR2 RAM
  • Temperatura pracy: -40...+70°C
  • Zasilanie: Pasywne PoE przez LAN0, Napięcie: 16-27VDC
  • Pobór mocy: maks 10.5 W
  • Wymiary: 224 x 79 x 60 mm
246,00 zł
netto: 200,00 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

TL-MR6400 - Bezprzewodowy router 4G LTE, 300Mb/s

Kod: 20881

Parametry techniczne:

  • Porty: 4 x LAN 10/100 Mbps
  • Antena: 2 x Zewnętrzna
  • Standard transmisji: IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
  • Prędkość: 300 Mb/s w sieci 2,4 GHz
  • Wymiary: 202 x 141 x 33.6 mm
  • Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
  • Temperatura pracy: -40...+70 °C
  • Szyfrowanie: WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2
350,55 zł
netto: 285,00 zł
Dużo
Czas realizacji:
24h

TL-SG116E - Gigabitowy switch 16 portowy TP-Link

Kod: 31830

Parametry techniczne:

  • Porty: 16x RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • Przepustowość: 32 Gb/s
  • Obudowa: Metalowa
  • Wymiary: 286 x 111.7 x 25.4 mm
  • Zarządzalny: Nie
  • Montaż do szefy RACK: Nie
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Ilość portów RJ-45: 16
369,00 zł
netto: 300,00 zł
Mało
Czas realizacji:
24h