montersi-lcp

Lista produktów marki HIKVISION

HIKVISION

Hikvision - firma o światowym zasięgu oferująca szeroki wachlarz nowoczesnych systemów monitoringu CCTV, wideodomofonów i nie tylko. Rozwiązania Hikvision znajdują zastosowanie zarówno w rozwiązaniach gospodarstw domowych, jak i profesjonalnych systemach stosowanych w obiektach przemysłowych, biurowcach, czy obiektach użytku publicznego. 

dystrybutor-hikvision-5

20 lat doświadczenia, gwarancją wysokiej skuteczności rozwiązań Hikvision

Firma powstała w 2001 roku w Hangzhou. Oddziały znajdują się na całym świecie, a od 2014 roku Hikvision ma swoją siedzibę również w Warszawie. Obecnie to jeden z najbardziej cenionych producentów w branży CCTV i jest eksportowany do ponad 100 krajów na świecie. O prestiżu i wysokiej jakości świadczą miejsca, w których użyto produktów Hikvision – m.in. stadion olimpijski w Chinach, budynek Shanghai Expo, stadion piłkarski w Brazylii, lotnisko Limate we Włoszech.

dystrybutor-hikvision-4

Montersi.pl -oficjalny dystrybutor Hikvision na terenie Polski.

Jako oficjalny dystrybutor marki Hikvision, możemy zaoferować państwu szeroki wachlarz produktów, w atrakcyjnych cenach. To, co wyróżnia naszą firmę na rynku to fachowe doradztwo w doborze i konfiguracji sprzętu. Zakupy u nas to gwarancja oryginalnego sprzętu, który dociera na obiekt tak szybko jak to możliwe. 

Systemy monitoringu Hikvision - rozwiązania budżetowe i profesjonalne

Czym jest monitoring Turbo HD?

Turbo HD to system monitoringu analogowego Hikvision. Opiera się na nowoczesnych rejestratorach DVR i kamerach HD-TVI (High Definition Transport Video Interface).  Największymi zaletami standardu HD-TVI jest płynna rejestracja nagrań AV w jakości HD i wyższej, z zachowaniem niezmienionej wiązki sygnału bez potrzeby kompresji po stronie kamery i transmisja danych po kablach koncentrycznych. 

Najważniejsze w monitoringu Turbo HD:

• transmisja materiału audio/wideo po kablu koncentrycznym
• łatwiejsze projektowanie i realizacji struktur CCTV
• duży zasięg transmisji danych między urządzeniem nadawczym i odbiorczym
• wsparcie innowacyjnej technologii PoC – Power over Coaxial – która umożliwia równoczesną transmisję audio-wideo i zasilanie urządzeń standardowym przewodem koncentrycznym

Monitoring TurboHD to gotowe rozwiązanie do budowy wizyjnych systemów zabezpieczeń przeznaczonych dla użytkowników dysponujących ograniczonymi nakładami czasowymi i finansowymi.

Monitoring zrealizowany w technologii TCP/IP Hikvision, to wybór pomiędzy seriami EasyIP Lite i EasyIP. To dwie grupy rozwiązań - niskobudżetowa i profesjonalna grupa produktów. 

EasyIP Lite skierowane dla mniejszych i średnich działalności, gdzie liczy się stosunek cena-możliwości.

EasyIP Lite zapewnia wszystkie funkcje i właściwości, które są niezbędne do całodobowego dozoru, czyli:

• detekcja zdarzeń i obiektów
• możliwość nagrywania w najwyżej jakości wideo i audio
• nowoczesna kompresja danych
• możliwość pracy w trudnych warunkach otoczenia

Dla bardziej wymagających odbiorców, którzy poszukują najwyższej jakości obrazu i zaawansowanych funkcji nadzoru, polecany jest system Hikvision EasyIP. Kompresja danych bazująca na profilu predykcyjnym, większa rozdzielczość wideo, ultraczułe przetworniki obrazu oraz wiele nowoczesnych funkcji do zaawansowanej analityki wideo. 

hikvision-wykresy

Czym wyróżnia się EasyIP w stosunku do budżetowego rozwiązania Lite? 

• technologia Super PoE do jednoczesnej transmisji zasilania i danych do odległości 300m
• dostęp do pełnej palety funkcji VCA-Video Content Analysis
• zwiększona wytrzymałość mechaniczno-środowiskowa
• praktyczne technologie archiwizacji ANR i Hot Spare 

Hikvision EasyIP umożliwia realizację systemów monitoringu o dużej skuteczności pracy i na dobrym poziomie adaptacji.