montersi-lcp
No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Switche i Switche POE

Popularne w kategorii: Switche i Switche POE

  • Porty 4x PoE, 2x UPLINK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość PoE 10 / 100 Mb/s
  • Przepustowość UPLINK 10 / 100 Mb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 36 W
  • Zasięg 100 m / 250 m (VLAN)
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Temperatura pracy 0...+55 °C
  • Zasilanie 52 V DC
  • Wymiary 125 x 75 x 27 mm
  • Waga 0.5 kg
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Dużo
Czas realizacji:
24h
Cena
183,27 zł
149,00 zł
  • Porty 4x PoE, 2x UPLINK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość 1.6 Gb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 30 W
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Temperatura pracy -20...+60 °C
  • Zasilanie 52V DC (zasilacz w zestawie)
  • Wymiary 118 x 28 x 85 mm
  • Waga 0.5 kg
  • Gwarancja producenta 24 miesiące od daty produkcji
Dużo
Czas realizacji:
24h
Cena
223,86 zł
182,00 zł
  • Porty 8x PoE, 2x UPLINK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość PoE 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Przepustowość UPLINK 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Przepustowość 16 Gb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 30 W
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Temperatura pracy -10...+40 °C
  • Zasilanie 52 V DC (zasilacz w zestawie)
  • Wymiary 190 x 27 x 105 mm
  • Waga 1.2 kg
  • Gwarancja producenta 24 miesiące od daty produkcji
Mało
Czas realizacji:
24h
Cena
632,22 zł
514,00 zł
  • Przepustowość 10/100/1000 Mb/s
  • Sygnalizacja pracy Dioda LED
  • Obudowa Tworzywo sztuczne
  • Wymiary 180 x 90 x 25,5 mm
  • Gwarancja producenta 36 miesięcy
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h
Cena
105,66 zł
85,90 zł
  • Porty 10/100/1000 Mb/s
  • Sygnalizacja pracy Dioda LED
  • Obudowa Tworzywo sztuczne
  • Wymiary 140 x 88 x 23 mm
  • Gwarancja producenta 36 miesięcy
Mało
Czas realizacji:
24h
Cena
70,11 zł
57,00 zł
  • Porty 24x RJ-45
  • Przepustowość 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Zasilanie 100 - 240V AC
  • Wymiary 294 x 44 x 180 mm
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Mało
Czas realizacji:
24h
Cena
429,58 zł
349,25 zł
  • Porty 8x PoE, 2x UPLINK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość PoE 10 / 100 Mb/s
  • Przepustowość UPLINK 10 / 100 Mb/s
  • Przepustowość 1.6 Gb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 30 W
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Temperatura pracy -10...+40 °C
  • Zasilanie 48 V DC (zasilacz w zestawie)
  • Wymiary 190 x 28 x 105 mm
  • Waga 1.2 kg
  • Gwarancja producenta 24 miesiące od daty produkcji
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h
Cena
509,22 zł
414,00 zł
  • Porty 8x PoE, 2x UPLINK
  • Montaż RACK 19'' TAK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość PoE 10 / 100 Mb/s
  • Przepustowość UPLINK 10 / 100 Mb/s
  • Przepustowość 1.6 Gb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 30 W
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Temperatura pracy -20...+60 °C
  • Zasilanie 100 - 240 V AC (zasilacz 52 V DC w zestawie)
  • Wymiary 190 x 28 x 105 mm
  • Waga 1.2 kg
Na zamówienie
Czas realizacji:
Zapytaj
Cena
396,06 zł
322,00 zł
  • Porty 4x PoE, 2x UPLINK
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Przepustowość PoE 10 / 100 M
  • Przepustowość UPLINK 10 / 100 / 1000 Mb/s
  • Przepustowość 8.8 Gb/s
  • Moc pojedynczego portu PoE 30 W
  • Sygnalizacja pracy Diody LED
  • Zasilanie 52V DC ( brak w zestawie)
  • Temperatura pracy -10...+40 °C
  • Wymiary 118 x 28 x 85 mm
  • Waga 0.5 kg
  • Gwarancja producenta 24 miesiące od daty produkcji
Mało
Czas realizacji:
24h
Cena
323,49 zł
263,00 zł
Wnętrze zasilacza PoE BCS-UPS/IP8/E-S
  • Darmowa dostawa
  • Napięcie zasilania 230V AC
  • Napięcie wyjściowe Kamery - 48V DC, Rejestrator - 12V DC
  • Ilość wyjść 8
  • Dedykowany akumulator 12 V / 18 Ah
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) TAK
  • Wymiary 320 x 300 x 90 mm
  • Gwarancja producenta 36 miesięcy
Mało
Czas realizacji:
24h
Cena
1 302,57 zł
1 059,00 zł
  • Przeznaczenie Światłowody jednomodowe 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm
  • Typ złącza 2x LC
  • Szybkość transmisji 1.25 Gb/s
  • Zasięg 20 km
  • Moc Tx -8..-3 dB
  • Czułość Rx ≥ -22 dB
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1310 nm
  • Cyfrowa diagnostyka DDM
  • Standard IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Temperatura pracy 0...+70 °C
  • Zasilanie 3.3V DC (z portu SFP)
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h
Cena
66,42 zł
54,00 zł
  • Przeznaczenie Światłowody jednomodowe 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Złącza SC
  • Szybkość transmisji 1.25 Gb/s
  • Zasięg Do 20 km
  • Moc Tx -8...-3 dB
  • Czułość Rx ≥ -22 dB
  • Długość fali Tx 1310 nm
  • Długość fali Rx 1550 nm
  • Cyfrowa diagnostyka DDM
  • Standard IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Temperatura pracy 0...+70 °C
  • Zasilanie 3.3V DC (z portu SFP)
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h
Cena
62,73 zł
51,00 zł