montersi-lcp
Nie znaleziono produktów dla wybranych filtrów. Proszę zmodyfikować filtry.

Popularne w kategorii: Interkomy

SD-2006DL+ - Interkom kasowy

Kod: 05419

Parametry techniczne:

  • Rodzaj: Głośnomówiący
  • Zasilanie: 12V DC (zasilacz w zestawie)
  • Wymiary: Nadrzędny - 150 x 80 x 55, podrzędny - 60 x 15 mm
974,16 zł
netto: 792,00 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

Interkomy

Przedstawiamy kategorię, w której znaleźć można interkomy słuchawkowe, głośnomówiące, sieciowe oraz kasowe. Te nowoczesne systemy łączności wewnętrznej polecane są do obiektów różnego typu. Poszczególne modele sprawdzą się przy kasach sklepowych, w biurach, budynkach mieszkalnych, w bankach a także na stacjach kolejowych czy autobusowych.

 

Polecamy m.in. modele, które posiadają możliwość podłączenia kasety bramowej. Dzięki temu mogą one pełnić funkcję interkomu i domofonu. Rekomendowane są do instalacji w budynkach mieszkalnych oraz biurach. Unifony portierskie umożliwiają zarówno kontakt z osobami chcącymi dostać się do budynku, jak i z lokatorami. Mają możliwość obsługi nawet kilkuset użytkowników. Dodatkową funkcją jest sterowanie elektrozaczepem
w drzwiach, bramie oraz furtce.

interkom kasowy  interkom sieciowy  interkom glosnomowiacy

Interkomy kasowe z naszej oferty składają się z dwóch stacji: nadrzędnej i podrzędnej oraz mikrofonu (lub stacji podrzędnej z wbudowanym mikrofonem). Można wybrać model z wygodną funkcją uruchamiającą mikrofon automatycznie. Wystarczy, że użytkownik zacznie mówić i urządzenie zacznie działać. Polecane są również do dużych sklepów, gdzie sprawdzą się przy wywoływaniu członków personelu.

 

Modele bezprzewodowe sprawdzą się w budynkach, w których niemożliwe jest poprowadzenie sieci kabli. Skutkuje to również szybkim i prostym montażem. Można także wybrać interkomy sieciowe - do transmisji sygnału.

 

W ofercie posiadamy również interkomy głośnomówiące pracujące w systemie równorzędnym, idealne do instalacji w biurach oraz przychodniach.

 

Prezentowane urządzenia wyposażono w szereg przycisków funkcyjnych, takich jak:

  • PRIV - utajnia prowadzoną konwersację, uniemożliwiając podsłuch
  • TALK - zmienia tryb odbieranie/nadawanie
  • LOC - załącza ciągłość nadawania

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.