montersi-lcp
montuj-to-aktualnsc
Obecnie jesteśmy na etapie zbierania instalatorów w bazie Montuj.to. Kiedy baza będzie odpowiednio duża, rozpoczniemy aktywne działania marketingowe, mające na celu promowanie serwisu do inwestorów. Wstępnie szacujemy, że proces rozpocznie się w drugiej połowie roku i do tego czasu liczba zapytań spływających z serwisu może być niewielka. Zachęcamy do dołączenia do Montuj.to, co umożliwi nam szybkie uzupełnienie bazy instalatorów. Mamy również nadzieję, że uzbroicie się w cierpliwość.

Serwis Montuj.to zrzesza instalatorów z całej Polski. Jego celem jest tworzenie bazy specjalistów, którzy mogą zostać wyszukani przez inwestora, by wykonać dla niego zlecenie – i Ty również możesz być wśród nich.

Jak to działa?

Inwestor, który poszukuje instalatora, wypełnia formularz zlecenia, a następnie otrzymuje listę specjalistów, którzy mogą podjąć się danego zlecenia. Dzięki czemu będzie mógł skontaktować się z wybraną osobą, by omówić szczegóły.

Obecność w serwisie nie wymaga żadnych dodatkowych opłat – aby się tam znaleźć, wystarczy mieć konto instalatora w sklepie Montersi. Dlatego też nie czekaj, zaloguj się lub dokonaj rejestracji, uzupełnił swój profil i dołącz do bazy specjalistów.

Więcej informacji na stronie Montuj.to.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

serwis-montujto-aktualnosc