No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Domofony

Przygotowaliśmy szeroką ofertę domofonów oraz wideodomofonów. Są to urządzenia, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa na terenie prywatnych posesji oraz osiedli mieszkaniowych. Prezentowane przez nas modele spełniają najwyższe standardy i niezawodnie służą użytkownikom.

 

zestaw domofonowy

 

W naszym katalogu znaleźć można urządzenia różnego typu. Domofon analogowy, domofon cyfrowy oraz nowoczesny wideodomofon IP. Występują interkomy oraz wideodomofony i domofony bezprzewodowe. Ofertę uzupełniają elektrozaczepy oraz przewody niezbędne do montażu.

Proponujemy analogowe zestawy domofonowe, w których oprócz podstawowych elementów, takich jak panele bramowe, słuchawki czy zasilacze znalazły się także moduły dodatkowe, np. komutatory systemu analogowego oraz breloki zbliżeniowe.

 

 

monitor ip głośnomówiący

 

Dla osób, które interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami mamy doskonałą propozycję - domofony cyfrowe wyposażone w monitory słuchawkowe lub głośnomówiące, pozwalające na podłączenie kamery zewnętrznej
i obserwację chronionego obszaru. Wygodne pastylki do czytników mogą doskonale zastąpić klucz.

 

Część naszej oferty poświęcona jest wideodomofonom IP, których funkcje można kontrolować poprzez aplikacje na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Dzięki nim będziecie mogli Państwo zobaczyć osobę, która dzwoni do drzwi wejściowych lub furtki, nie będąc w domu, a także zdalnie otworzyć drzwi współlokatorowi, który zapomni klucza.

 

Dostępne u nas modele interkomów przydadzą się w biurach oraz sklepach. To nowoczesne modele słuchawkowe, głośnomówiące oraz sieciowe.

 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.