WSPARCIE MONTERSI – Dzielimy się wiedzą

Tak, jesteśmy w tym dobrzy i dlatego chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w codziennej pracy lub podejmowaniu decyzji podczas realizacji inwestycji. Znajdziesz tu liczne poradyartykuły i filmy oraz wiele innych form, stworzonych z myślą o instalatorach.
Wspieramy fachowców odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, dlatego wiele treści dostępnych jest wyłącznie dla nich.

 

W ciągu roku przybywa tu średnio 40 nowych porad i filmów ! Oznacza to, że wciąż rozwijamy i uaktualniamy bezcenną bazę wiedzy!

 

Dla każdego coś wartościowego

Możesz uzyskać jeden z trzech statusów konta.
Każdy z nich daje Ci inne możliwości korzystania z serwisu wsparcia:

 • FREE bez logowania lub po zalogowaniu jako KONSUMENT lub FIRMA
 • STANDARD dla firm posiadających zweryfikowane konto instalatora
  • które jeszcze nie zrobiły zakupów w sklepie Montersi.pl. (Konto PARTNER STANDARD jest aktywne przez 30 dni od daty weryfikacji konta)
  • które zrealizowały zakupy w powyżej 100 zł netto w ciągu ostatnich 90 dni
 • PREMIUM dla firm posiadających zweryfikowane konto instalatora i status PARTNER PREMIUM*, (Partner Premium w ciągu ostatnich 90 dni realizuje obrót na poziomie minimum 3 000 zł netto.) (zobacz szczegóły)

Jakie korzyści posiadają nasi partnerzy?

 

 • dostęp do ciekawych artykułów i filmów dla majsterkowiczów;
 • dostęp do niektórych porad zaawansowanych;
 • możliwość zadawania pytań FAQ

Korzystaj z darmowych treści

 • dostęp do 311 z 434 zaawansowanych porad dla instalatorów;
 • podstawowa pomoc telefoniczna* przy konfiguracji urządzeń zakupionych w Montersi.pl;
 • dostęp do ciekawych artykułów i filmów dla użytkowników;
 • korzystne rabaty na zakup sprzętu;
 • możliwość korzystania z konfiguratora bram Nice;
 • możliwość dołączenia do bazy instalatorów montuj.to

 • dostęp do wszystkich 434 filmów i artykułów dla instalatorów;
 • zaawansowana pomoc telefoniczna* przy konfiguracji urządzeń zakupionych w Montersi.pl;
 • możliwość korzystania z pomocy specjalistów Montersi.pl poprzez zdalny pulpit (Teamviewer)*;
 • indywidualne, atrakcyjne warunki handlowe;
 • możliwość korzystania z konfiguratora bram Nice;
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku;
 • liczne promocje i niespodzianki dla grupy PARTNER PREMIUM;
 • możliwość dołączenia do promowanej bazy instalatorów montuj.to 

Jak uzyskać dostęp do treści STANDARD i PREMIUM?

Treści STANDARD i PREMIUM przeznaczone są dla fachowców współpracujących z Montersi.pl. Jeśli masz firmę i jesteś instalatorem, możesz uzyskać dostęp do treści umieszczonych na tej stronie:

Dla treści standard:

Zarejestruj się na stronie www.montersi.pl/rejestracja

Rozpocznij z nami współpracę zaznaczając opcję „jestem instalatorem” podczas rejestracji. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować Twoje dane i ustalić warunki współpracy.

Po akceptacji, możesz korzystać z konta STANDARD przez okres 30 dni. Po tym czasie Konto STANDARD wygasa, chyba że przedłużysz je, robiąc zakupy w sklepie Montersi.pl w przedziale od 100 zł - 2 999,99 zł netto w ciągu 90 dni

Dla treści PREMIUM:

Posiadasz już Konto STANDARD? Dokonuj regularnych zakupów. Po osiągnięciu obrotu 3 000 zł netto automatycznie zostanie aktywowane konto PREMIUM. Aby utrzymać ten status wystarczy, że Twoja aktywność zakupowa w ciągu ostatnich 90 dni wyniesie minimum 3 000 zł netto.

 

Dołącz do Montersi.pl – zarejestruj się

 


 

Kim jest PARTNER PREMIUM?

Partner Premium to każdy Instalator, który jest zarejestrowany w sklepie montersi.pl i w ciągu ostatnich 90 dni zrealizował zakupy o wartości minimum 3 000 zł netto. Ważność statusu Partnera Premium nie jest dożywotnia. Aby nie utracić statusu i korzystać z wszystkich możliwości wsparcia, warto utrzymywać wymagany obrót.

Nie ma znaczenia czy realizujesz zakupy online, czy telefonicznie – każda forma zakupu przybliża Cię do statusu Partnera Premium

Dlaczego ważność Statusu partnera PREMIUM wynosi 90 dni?

Szczególnie chcemy wyróżnić naszych aktywnych Klientów – instalatorów, którzy dynamicznie działają w branży. Regularne realizowane zakupy są dla nas sygnałem o aktywności zawodowej instalatora. Jeśli ważność statusu byłaby dożywotnia, to nie moglibyśmy skutecznie wyróżnić lojalnych Klientów.


Dlaczego nie udostępniamy wsparcia dla wszystkich?

W serwisie wsparcia dla instalatorów filmy i artykuły posiadają różną widoczność – generalnie dostępne materiały dzielą się na trzy grupy:

 • FREE – materiały dostępne dla wszystkich – aby przeczytać / obejrzeć materiał nie jest konieczna rejestracja.
 • STANDARD – materiały dostępne dla instalatorów po zalogowaniu – aby przeczytać / obejrzeć materiał konieczna jest rejestracja w serwisie Montersi.pl. Przez 30 dni od rejestracji i pozytywnej weryfikacji konta, możesz korzystać z treści Standard bez realizowania zakupów. Po upływie 30 dni Konto STANDARD wygaśnie, chyba że zrobisz zakupy za kwotę minimum 100 zł netto w sklepie Montersi.pl
 • PREMIUM – materiały dostępne tylko dla Partnerów Premium – aby przeczytać / obejrzeć materiał konieczne jest posiadanie statusu Partnera Premium w sklepie Montersi.pl

Dlaczego nie udostępniamy filmów i artykułów dla wszystkich? Uważamy, że tak ważnym tematem, jakim jest bezpieczeństwo, niejednokrotnie życie i mienie, powinni zajmować się fachowcy – odpowiedzialni eksperci w tej dziedzinie. Dlatego właśnie profesjonalnych i zaangażowanych instalatorów wspieramy najbardziej.
Oczywiście pamiętamy także o zwykłych użytkownikach i dla nich przedstawiamy mniej zaawansowane materiały.

Dlaczego konieczne jest utrzymanie regularnych zakupów, aby zachować status partnera PREMIUM?

Chcemy abyście mogli uzyskiwać najlepszą wiedzę i najlepsze wsparcie! Dlatego zatrudniamy fachowców i wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach. Oczywiście regularne zdobywanie wiedzy, szkolenia i przeprowadzanie doświadczeń, kosztuje. Dokonując regularnych zakupów pozwalasz nam pracować i tworzyć wsparcie dla Ciebie. Dlatego wspieramy Partnerów Premium. Dzięki Wam możemy przygotowywać kolejne ciekawe artykuły i wspierać on-line lub telefonicznie.

Realizuję zakupy, ale nie osiągam wymaganej granicy zakupu, aby otrzymać status Partnera Premium – co mogę zrobić?

Początki bywają trudne. Rozumiemy, że utrzymanie obrotu na wysokości 3 000 zł netto w ciągu 90 dni może być trudne. Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie montersi.pl, ale nie udało Ci się zrealizować wymaganego obrotu do zdobycia statusu Partnera Premiumto skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc.

Współpraca z instalatorami:
Magdalena Barczyk
magdalena.barczyk@montersi.pl
tel. 32 644 11 50, wew. 853