No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Sygnalizatory alarmowe

Przedstawiamy Państwu kategorię, w której znajdziecie sygnalizatory wewnętrzne oraz zewnętrzne przeznaczone do współpracy z systemami alarmowymi. Są to modele optyczno-akustyczne, akustyczne oraz stroboskopowe. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii działają one bezawaryjnie przez długi czas, nie zawodząc w sytuacjach awaryjnych.

sygnalizator zewnętrzny sygnalizator wewnętrzny sygnalizator akustyczny

Polecamy sygnalizatory wyposażone w przetworniki piezoelektryczne, generujące bardzo głośny dźwięk, który z pewnością usłyszą wszystkie osoby przebywające w zagrożonej przestrzeni. Sygnałowi dźwiękowemu w większości modeli towarzyszy wyraźny sygnał świetlny (jasne diody LED).

 

Dla osób, które lubią być dobrze przygotowane na każdą sytuację mamy ofertę specjalną - sygnalizator
z zasilaniem awaryjnym
. W modelach ze specjalną kieszenią można umieścić niewielki akumulator.

 

Sygnalizatory zewnętrzne zostały bardzo dobrze zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami. Szczelna obudowa chroni je przed takimi zjawiskami atmosferycznymi, jak silne opady deszczu oraz śniegu, wiatr, mróz oraz wysokie temperatury.  Dzięki wytrzymałym materiałom jest ona także odporna na uszkodzenia mechaniczne, to szczególnie ważne w przypadku umieszczenia sygnalizatora w miejscu, w którym mógłby zostać zniszczony przez osoby postronne.

 

Prezentowane przez nas sygnalizatory sprawdzą się w różnych typach obiektów, m.in. w sklepach, domach mieszkalnych czy punktach usługowych. Ich głośny dźwięk z pewnością skutecznie wystraszy osobę, która będzie próbowała dostać się nielegalnie do chronionego obiektu. To bardzo dobra metoda by całkowicie uniknąć szkód. Czasami nawet sam widok sygnalizatora na ścianie czy suficie potrafi zniechęcić włamywacza.

 

Dużym atutem naszej oferty jest łatwość i szybkość montażu sygnalizatorów. Dzięki ich niewielkiej wadze oraz rozmiarom można je umieścić w najbardziej dogodnym miejscu. Doskonałe parametry techniczne gwarantują długość działania. Dzięki kołkom montażowym, każdy sygnalizator może być zamontowany szybko i stabilnie.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań prosimy o kontakt z personelem, chętnie pomożemy.