montersi-lcp
Nie znaleziono produktów dla wybranych filtrów. Proszę zmodyfikować filtry.

Wideodomofony Akuvox

Wysokiej klasy system wideodomofonów IP Akuvox, dedykowany zarówno do rozwiązań domów jednorodzinnych, jak i zaawansowanych systemów osiedli mieszkaniowych, biurowców lub obiektów przemysłowych.

Wideodomofony IP Akuvox cechują się wysoką funkcjonalnością, prostą obsługą oraz stosunkowo prostym montażem. Dodatkowo system IP i pracujące w nim monitory i panele bramowe mogą być konfigurowane w szerokim zakresie, dzięki czemu, można je z łatwością dopasować do wymagań każdego użytkownika. Wideodomofon Akuvox cechuje się również nowoczesnym i stylowym designem, dzięki któremu pasują do każdego współczesnego pomieszczenia lub obiektu i są często wybierane przez deweloperów.

 

Akuvox wideodomofon

Dodatkową zaleta systemu wideodomofonu IP Akuvox jest możliwość jego integracji z systemem monitoringu IP i wybrane urządzenia, mogą być również integrowane z systemem Smart Home. Cały system może być obsługiwany z poziomu telefonu lub tabletu, co jest dodatkowym prokonsumenckim rozwiązanie.

Polecamy wysokiej klasy monitory, panele bramowe oraz ramki montażowe do paneli bramowych. Sprawdź co system wideodomofonu IP Akuvox może Ci zaoferować i wybierz coś dla siebie.