Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Montersi.pl - systemy zabezpieczeń i automatyka budynków

Dane kontaktowe:

Infolinia: 801 000 744
(opłata wg stawek operatora)

tel.:
(32) 644 11 58,
(32) 644 29 22,
(32) 647 20 35,
(32) 623 03 15,
(32) 728 04 80

fax:
wew. 15

Dane firmy:

E-SYSTEM Marcin Ficek
ul. Marszałka Piłsudskiego 68
32-340 Wolbrom (woj. Małopolskie)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 17:00

NIP: 637-199-39-03
REGON: 356763890

GPS: N: 50° 22' 52.55" E: 19° 45' 41.62"

Rachunek bankowy PLN:

mBank
75 1140 2004 0000 3102 3341 7921

Dla przelewów zagranicznych:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nazwa i adres banku odbiorcy:
BRE Bank S.A. INTERNET BANKING,
al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
SORT CODE: 11402004

Dział handlowy:   sklep@montersi.pl
Tomasz Tarnówka wew. 19 tomasz.tarnowka@montersi.pl
Maciej Stanek wew. 31 maciej.stanek@montersi.pl
Michał Puto wew. 32 michal.puto@montersi.pl
Tobiasz Kocot wew. 17 tobiasz.kocot@montersi.pl
Łukasz Sikora wew. 25 lukasz.sikora@montersi.pl
Jakub Leś wew. 37 jakub.les@montersi.pl
Sylwester Barczyk wew. 12 sylwester.barczyk@montersi.pl
Współpraca z instalatorami:    
Magdalena Barczyk wew. 27 magdalena.barczyk@montersi.pl
Serwis i pomoc techniczna:   serwis@montersi.pl
Tomasz Duży wew. 14 tomasz.duzy@montersi.pl
Kamil Klich wew. 35 kamil.klich@montersi.pl
Dariusz Bembenek wew. 24 dariusz.bembenek@montersi.pl
Daniel Gajos wew. 20 daniel.gajos@montersi.pl
Magazyn:   spedycja@montersi.pl
Adam Domagała wew. 13 adam.domagala@montersi.pl
Księgowość:   ksiegowosc@montersi.pl
Jolanta Roś wew. 26 jolanta.ros@montersi.pl
 
 

Formularz kontaktowy