Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Montersi.pl - systemy zabezpieczeń i automatyka budynków

Dane kontaktowe:

tel.:
(32) 644 11 50,
(32) 644 29 22,
(32) 647 20 35,
(32) 623 03 15,
(32) 728 04 80

Dane firmy:

E-SYSTEM Marcin Ficek
ul. Czarnoleska 10
32-340 Zabagnie k. Wolbromia
(woj. małopolskie)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 17:00

NIP: 637-199-39-03
REGON: 356763890

GPS: N: 50.392206, E: 19.748734

Rachunki bankowe:

PLN:
55 1140 1078 0000 4665 1700 1001

EUR:
28 1140 1078 0000 4665 1700 1002

USD:
71 1140 1078 0000 4665 1700 1003

Księgowość:   ksiegowosc@montersi.pl
Marlena Tarnówka wew. 828 marlena.tarnowka@montersi.pl
Jolanta Roś-Psica wew. 826 jolanta.ros@montersi.pl
Magazyn:   magazyn@montersi.pl
Adam Domagała wew. 813 adam.domagala@montersi.pl
Współpraca z instalatorami:    
Gabriela Grzanka wew. 827 gabriela.grzanka@montersi.pl
Magdalena Barczyk wew. 827 magdalena.barczyk@montersi.pl
Serwis i pomoc techniczna:   serwis@montersi.pl
Tomasz Duży wew. 814 tomasz.duzy@montersi.pl
Łukasz Szymonek wew. 818 lukasz.szymonek@montersi.pl
Kamil Knap wew. 843 kamil.knap@montersi.pl
Kamil Klich wew. 835 kamil.klich@montersi.pl
Dariusz Bembenek wew. 824 dariusz.bembenek@montersi.pl
Daniel Gajos wew. 820 daniel.gajos@montersi.pl
Dział handlowy:   sklep@montersi.pl
Tomasz Tarnówka wew. 819 tomasz.tarnowka@montersi.pl
Maciej Stanek wew. 831 maciej.stanek@montersi.pl
Michał Puto wew. 832 michal.puto@montersi.pl
Tobiasz Kocot wew. 817 tobiasz.kocot@montersi.pl
Łukasz Sikora wew. 825 lukasz.sikora@montersi.pl
Jakub Leś wew. 837 jakub.les@montersi.pl
Rafał Bińczyk wew. 829 rafal.binczyk@montersi.pl
Sylwester Barczyk wew. 812 sylwester.barczyk@montersi.pl
 
 

 

Formularz kontaktowy