Filmy

Jak przydzielić dostęp zdalny do centrali FIBARO Yubii Home drugiemu użytkownikowi?

Fibaro Yubii Home- jak przydzielić dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi? 4:15
Ocena:

Przydziel dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi. Jeśli posiadasz już dostęp do centrali Yubii Home,  ale chciałbyś przydzielić go również kolejnemu użytkownikowi to obejrzyj ten film. Tomasz Tarnówka – nasz specjalista, omówi krok po kroku jak utworzyć kolejne konto do obsługi zdalnej centrali FIBARO Yubii Home. Jeśli  chcesz obejrzeć resztę filmów w tematyce FIBARO przejrzyj kategorię: Automatyka … Czytaj więcej »

ETH 2WIRE SET – Połącz i zasil urządzenia IP po PoE przewodem dwużyłowym z prędkością do 100 Mb/s

2:55
Ocena:

Zestaw ETH-2WIRE-SET Umożliwia on uruchomienie videodomofonu IP na starej instalacji, gdzie wcześniej był na przykład videodomofon  analogowy, bądź też uruchomienie kamery IP Poe na przewodzie, który ma  uszkodzone poszczególne żyły. Zestaw dwóch aktywnych konwerterów Zestaw ETH-2WIRE-SET  przeznaczony do transmisji danych oraz zasilania PoE. Urządzenie wykorzystuje jedną parę skrętki UTP. Sprawdzi się doskonale w miejscach , gdzie wymiana … Czytaj więcej »

Programowanie szyfratora ZS44-X: dwa sposoby na dodanie użytkownika

6:10
Ocena:

W ofercie marki VIDOS od pewnego czasu pojawiły się urządzenia oznaczane w symbolach literką X takie jak zamki szyfrowe oraz wideodomofony. W tym filmie Michał omówi przedstawiciela tej pierwszej grupy czyli zamek szyfrowy ZS44-X. Zamek ZS44-X to naprawdę dobrze wykonany szyfrator. Trzymając go w ręku mamy poczucie solidnego wykonania. Zwarta metalowa i co ważne wandaloodporna … Czytaj więcej »

Przetestowaliśmy kontroler dostępu ZS44-X z czytnikiem biometrycznym i modułem WI-FI

03:19
Ocena:

W ofercie marki VIDOS od pewnego czasu pojawiły się urządzenia oznaczane w symbolach literką X takie jak zamki szyfrowe oraz wideodomofony. W tym filmie Michał omówi przedstawiciela tej pierwszej grupy czyli zamek szyfrowy ZS44-X. W kolejnych filmach pokażemy jak zaprogramować szyfrator ZS44-X VIDOS Zamek ZS44-X to naprawdę dobrze wykonany szyfrator. Trzymając go w ręku mamy … Czytaj więcej »

Jak wymienić baterie w czujce i manipulatorze?

05:46
Ocena:

W tym filmie pokazujemy jak szybko i sprawnie podejść do tematu wymiany baterii w urządzeniach bezprzewodowych do centrali Perfecta. W szczególności temat dotyczy wymiany baterii w czujkach oraz w manipulatorach. 0:00 Wstęp 0:42 Wymiana baterii w czujce MPD-310 2:04 Wymiana baterii w manipulatorze PRF-LCD-WRL 4:23 Uwaga 5:09 Zakończenie

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!