Filmy

Jak sprawdzić awarie w systemie alarmowym?

Jak sprawdzić awarie w systemie alarmowym? 06:04
Ocena:

Wychodzisz do pracy, a na manipulatorze miga pomarańczowa dioda. To znak, że twój system alarmowy może przestać działać, zanim wrócisz z pracy… Dowiedz się, jak zlokalizować i rozpoznać awarię w systemie. Tym razem film kierujemy przede wszystkim użytkownikom systemów alarmowych, ale instalatorzy również znajdą tutaj dla siebie inspirację.

Centrala FIBARO Yubii Home – obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania

Centrala FIBARO Yubi Home - obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania 7:51
Ocena:

Centrala FIBARO Yubii Home – obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania FIBARO Yubii Home jest nowoczesną centralą inteligentnego budynku. Została stworzona w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowania małego domu lub mieszkania. W trzecim odcinku filmu wprowadzającego Was do systemów inteligentnego budynku FIBARO zajmiemy się zmianą hasła, ustawieniem lokalizacji, a także panelem obsługi centrali. Tym … Czytaj więcej »

ADD-200 – Jak wykorzystać czujkę zmierzchową systemu ABAX2?

08:05
Ocena:

Czujka ADD-200 to czujka zmierzchu, ale też czujka temperatury. Może być z powodzeniem montowana na zewnątrz pomieszczeń. W ramach tego artykułu zajmiemy się czujką zmierzchową, którą wykorzystamy do sterowania światła w pomieszczeniu. Na końcu przykład prostej funkcji logicznej, która wykorzysta czujkę zmierzchową do sterowania światłem. Czujka zmierzchu przekazuje tylko dwa stany: jest/nie jest ciemno (1/0). … Czytaj więcej »

Jak ugryźć centralę FIBARO Yubii Home? Konfiguracja urządzenia

07:11
Ocena:

Skonfiguruj centralę Fibaro Yubii Home i poznaj jej ogromne możliwości. Fibaro Yubii Home jest nowoczesną centralą inteligentnego budynku. Została stworzona w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowania małego domu lub mieszkania. Nazwa Yubii kryje za sobą coś więcej… mianowicie mówi nam o szeregu urządzeń, które obsługuje. Jakie to urządzenia? Wszystkie produkty pracujące na sieci Z-Wave, … Czytaj więcej »

Zdalna regulacja czułości w czujkach OPAL

Film ciekawostki techniczne: Zdalna regulacja czułości w czujkach OPAL 03:48
Ocena:

Poznaj przydatny sposób na konfigurację ustawień czujki. Obejrzyj film o zdalnej regulacji czułości w czujkach OPAL za pomocą pilota OPT-1.   W filmie wykorzystano produkty: OPAL Pro – Dualna czujka ruchu, dedykowana do pracy w warunkach zewnętrznych. Zaliczana do serii Pro, cechuje się wysoką, prawie 100% skutecznością wykrywania intruza. Tak wysoka niezawodność jest efektem połączenia … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!