Filmy

Jak dodać roletę Elero do centrali FIBARO

Jak dodać roletę Elero do centrali Fibaro 3:47
Ocena:

Jak dodać roletę  marki Elero do centrali FIBARO? Centrala Yubii oraz Home Center 3 posiada wbudowane radio obsługujące drogę radiową  Elero na częstotliwości 868 MHz. Możliwe jest więc dodanie do centrali silników z wbudowanym  radioodbiornikiem. Silnik Elero do centrali  FIBARO możemy dodać na dwa sposoby: Za pomocą interfejsu webowego czyli komputera, Za pomocą aplikacji Yubii czyli za … Czytaj więcej »

Jak śledzić stan konta na karcie SIM w centrali SATEL Perfecta?

3:44
Ocena:

W sytuacji, kiedy centrala wygenerowała alarm, realizuje powiadomienie przez połączenie CLIP i/lub SMS. Jeśli nie zadbamy o to, aby na karcie SIM zawsze były dostępne środki potrzebne do wysłania takiego powiadomienia – system nie zadziała prawidłowo. Dobrym sposobem na uniknięcie niezauważenia braku środków jest śledzenie stanu konta na karcie. Aby to zrobić, należy posłużyć się … Czytaj więcej »

ETH10-2WIRE-SET. Połącz i zasil urządzenia IP przewodem dwużyłowym

3:20
Ocena:

Do czego służy zestaw ETH10-2WIRE-SET? Zestaw ETH10 -2WIRE-SET umożliwia uruchomienie np.: kamery IP PoE bądź domofonu IP na dowolnej 1 parze przewodu. Zestaw składa się z dwóch urządzeń z nadajnika i z odbiornika. Nadajnik podłączamy do switcha PoE i on się zasila. Następnie dwie żyły przewodu podłączamy do odbiornika, zachowując polaryzację, i na wyjściu możemy … Czytaj więcej »

Jak przydzielić dostęp zdalny do centrali FIBARO Yubii Home drugiemu użytkownikowi?

Fibaro Yubii Home- jak przydzielić dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi? 4:15
Ocena:

Przydziel dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi. Jeśli posiadasz już dostęp do centrali Yubii Home,  ale chciałbyś przydzielić go również kolejnemu użytkownikowi to obejrzyj ten film. Tomasz Tarnówka – nasz specjalista, omówi krok po kroku jak utworzyć kolejne konto do obsługi zdalnej centrali FIBARO Yubii Home. Jeśli  chcesz obejrzeć resztę filmów w tematyce FIBARO przejrzyj kategorię: Automatyka … Czytaj więcej »

ETH 2WIRE SET – Połącz i zasil urządzenia IP po PoE przewodem dwużyłowym z prędkością do 100 Mb/s

2:55
Ocena:

Do czego służy Zestaw ETH-2WIRE-SET? Umożliwia on uruchomienie videodomofonu IP na starej instalacji, gdzie wcześniej był na przykład videodomofon  analogowy, bądź też uruchomienie kamery IP Poe na przewodzie, który ma  uszkodzone poszczególne żyły. Zestaw dwóch aktywnych konwerterów Zestaw ETH-2WIRE-SET  przeznaczony do transmisji danych oraz zasilania PoE. Urządzenie wykorzystuje jedną parę skrętki UTP. Sprawdzi się doskonale w miejscach … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!