Filmy

#2 PIXIR – Zdalny dostęp do urządzeń – Konfiguracja rejestratora IP

Konfiguracja rejestratora PIXIR-IP 4:15
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z udostępnianiem podglądu z rejestratora IP na urządzeniach mobilnych. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami PIXIR oraz do tych, … Czytaj więcej »

#1 PIXIR – Adresacja urządzeń i dodawanie kamer do rejestratora IP

adresacja urządzeń PIXIR 7:01
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z adresacją IP urządzeń marki PIXIR oraz proces dodawania kamer IP do rejestratora. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami … Czytaj więcej »

Jak przygotować się do montażu domofonu/wideodomofonu?

10:23
Ocena:

Kluczowe kroki do Bezbłędnej instalacji videodomofonu/domofonu Poradnik od Montersi Odkryj tajniki idealnej instalacji videodomofonu. Nasz ekspert od automatyki domowej z Michał Puto przedstawia kluczowe elementy, które sprawią, że Twoje rozwiązanie będzie działać jak marzenie. Planowanie to klucz, a my pokażemy Ci, jak uniknąć najczęstszych błędów na etapie projektowania. Co znajdziesz w filmie? 1. Przewody, panele … Czytaj więcej »

Jak stworzyć system bezprzewodowy z centralą Perfecta 64M? 3 sposoby

Jak stworzyć system bezprzewodowy z centralą Perfecta 64M? 3 sposoby 6:41
Ocena:

Trzy drogi do celu – systemu bezprzewodowego W filmie omawiamy trzy sposoby na stworzenie systemu bezprzewodowego z użyciem centrali Perfecta 64 M i dodatkowych urządzeń: Perfecta 64M z modułem INT-RX-S: Ten wariant umożliwia obsługę jedynie pilotów. Moduł ten nie obsługuje czujek ruchu, manipulatorów ani sygnalizatorów bezprzewodowych. Jest to opcja odpowiednia dla klientów, którzy w ramach … Czytaj więcej »

Jak dodać roletę Elero do centrali FIBARO

Jak dodać roletę Elero do centrali Fibaro 3:47
Ocena:

Jak dodać roletę  marki Elero do centrali FIBARO? Centrala Yubii oraz Home Center 3 posiada wbudowane radio obsługujące drogę radiową  Elero na częstotliwości 868 MHz. Możliwe jest więc dodanie do centrali silników z wbudowanym  radioodbiornikiem. Silnik Elero do centrali  FIBARO możemy dodać na dwa sposoby: Za pomocą interfejsu webowego czyli komputera, Za pomocą aplikacji Yubii czyli za … Czytaj więcej »

Jak śledzić stan konta na karcie SIM w centrali SATEL Perfecta?

3:44
Ocena:

W sytuacji, kiedy centrala wygenerowała alarm, realizuje powiadomienie przez połączenie CLIP i/lub SMS. Jeśli nie zadbamy o to, aby na karcie SIM zawsze były dostępne środki potrzebne do wysłania takiego powiadomienia – system nie zadziała prawidłowo. Dobrym sposobem na uniknięcie niezauważenia braku środków jest śledzenie stanu konta na karcie. Aby to zrobić, należy posłużyć się … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!