Filmy

Porada nr 0433

Jak przejąć instalację alarmową po innym instalatorze? Uzgadnianie identyfikatorów

Jak przejąć instalację alarmową po innym instalatorze? Uzgadnianie identyfikatorów 4:34
Ocena:

Spotkałeś się w swojej pracy z takim komunikatem? Identyfikator komunikacji komputera jest niezgodny z danymi w centrali. Dalsza komunikacja jest niemożliwa. Jeśli tak to ten film jest dla Ciebie. Nasz specjalista Dariusz Bembenek opowie jak uzgodnić identyfikator centrali Integra oraz identyfikator komputera, aby móc kontynuować zarządzanie alarmem SATEL przez kolejnego Instalatora. 0:33 Identyfikatory komunikacji 1:30 … Czytaj więcej »

Porada nr 0429

Przygotuj ofertę na bramę garażową – użyj KONFIGURATORA BRAM

Przygotuj ofertę na bramę garażową - użyj KONFIGURATORA BRAM 5:03
Ocena:

W filmie zobaczysz jak przeprowadzić prawidłowe pomiary w miejscu przyszłego montażu bramy garażowej. Dowiesz się też jak przygotować ofertę dla klienta dzięki konfiguratorowi bram. Konfigurator bram NICE to narzędzie przeznaczone dla instalatorów i firm współpracujących z nami. Dzięki niemu błyskawicznie dobierzesz odpowiednią bramę garażową dla twojego klienta. Przetestuj konfigurator bram NICE Zobacz kalendarz szkoleń w … Czytaj więcej »

Porada nr 0422

#2 PIXIR – Zdalny dostęp do urządzeń – Konfiguracja rejestratora IP

Konfiguracja rejestratora PIXIR-IP 4:15
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z udostępnianiem podglądu z rejestratora IP na urządzeniach mobilnych. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami PIXIR oraz do tych, … Czytaj więcej »

Porada nr 0421

#1 PIXIR – Adresacja urządzeń i dodawanie kamer do rejestratora IP

adresacja urządzeń PIXIR 7:01
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z adresacją IP urządzeń marki PIXIR oraz proces dodawania kamer IP do rejestratora. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami … Czytaj więcej »

Porada nr 0418

Jak przygotować się do montażu domofonu/wideodomofonu?

10:23
Ocena:

Kluczowe kroki do Bezbłędnej instalacji videodomofonu/domofonu Poradnik od Montersi Odkryj tajniki idealnej instalacji videodomofonu. Nasz ekspert od automatyki domowej z Michał Puto przedstawia kluczowe elementy, które sprawią, że Twoje rozwiązanie będzie działać jak marzenie. Planowanie to klucz, a my pokażemy Ci, jak uniknąć najczęstszych błędów na etapie projektowania. Co znajdziesz w filmie? 1. Przewody, panele … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!