Filmy

Jak wymienić baterie w czujce i manipulatorze?

05:46
Ocena:

W tym filmie pokazujemy jak szybko i sprawnie podejść do tematu wymiany baterii w urządzeniach bezprzewodowych do centrali Perfecta. W szczególności temat dotyczy wymiany baterii w czujkach oraz w manipulatorach. 0:00 Wstęp 0:42 Wymiana baterii w czujce MPD-310 2:04 Wymiana baterii w manipulatorze PRF-LCD-WRL 4:23 Uwaga 5:09 Zakończenie

Jak blokować czujki w sposób trwały i czasowy w centralach SATEL Perfecta?

4:25
Ocena:

W wyjątkowych sytuacjach możesz nie chcieć uzbrajać systemu w konkretnych pomieszczeniach. Rozwiązaniem w tym przypadku może być opcja blokady wejść (czyli blokowania konkretnych czujek). W tym filmie pokazujemy jak użytkownik może we własnym zakresie zablokować czujkę w systemie Satel Perfecta. W filmie użyto: PERFECTA 16-WRL – Centrala alarmowa PRF-LCD – Manipulator LCD Jak blokować czujki … Czytaj więcej »

Asocjacje – programowanie Walli Controller z pominięciem centrali FIBARO HC3

asocjacje- FIBARO 7:34
Ocena:

CO TO SĄ ASOCJACJE? Asocjacje to nic innego jak powiązanie ze sobą urządzeń, a dokładniej możliwość bezpośredniego sterowania urządzeniami w obrębie sieci z-wave. O asocjacji możemy mówić w sytuacji, gdy dwa urządzenia komunikują się bezpośrednio ze sobą bez udziału centrali Home Center. Przykładowo przycisk Walli Controler steruje bezpośrednio Dimmerem lub innym urządzeniem Z-Wave. Warunkiem takiego … Czytaj więcej »

Jak podłączać sygnalizatory do central alarmowych?

FILM: Jak podłączać sygnalizatory do central alarmowych? 20:01
Ocena:

Podłączanie sygnalizatorów alarmowych to temat, z którym spotyka się każdy instalator. Ilość tych urządzeń jest przytłaczająca, a za tym idzie sporo wariantów podłączeń. W tym filmie pokazujemy od ogółu do szczegółu, jak poradzić sobie z różnymi typami sygnalizatorów. 0:00 Wstęp 1:33 Podłączenie SP-4003 4:07 Podłączenie SP-4006 12:35 Podłączenie SD-6000 7:06 Zakończenie Możesz także przejść do … Czytaj więcej »

Tworzenie scen blokowych w centrali Yubii Home

Yubii Home Fibaro, Tworzenie scen blokowych 7:37
Ocena:

FIBARO Yubii Home jest nowoczesną centralą inteligentnego budynku. Została stworzona w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowania małego domu lub mieszkania. W piątym odcinku filmu wprowadzającego Was do systemów inteligentnego budynku FIBARO zajmiemy się tworzeniem scen blokowych. Wystarczy pomysł i możesz dowolnie skonfigurować urządzenia współpracujące z systemem Fibaro. Tym razem pokażę Ci jak tworzyć sceny, … Czytaj więcej »

Podstawowa konfiguracja Hikvision HeatPro – poznaj możliwości kamery Hikvision

Podstawowa konfiguracja Hikvision HeatPro - poznaj możliwości kamery Hikvision 12:30
Ocena:

  Jeżeli szukasz kamery, która zapewni skuteczną ochronę obwodową oraz wykrywanie potencjalnych pożarów to zapraszamy do oglądana. Specjalista z Monters.pl przedstawi możliwości kamery HeatPro oraz pokaże ich konfigurację. W filmie użyto kamery DS-2TD2628-7/QA. Kamery on-line możesz sprawdzić TUTAJ.  Cechy kamery DS-2TD2628-7/QA Do cech charakterystycznych kamery DS-2TD2628-7/QA można zaliczyć: Wysokiej jakości przetwornik mikrobolometryczny z tlenkiem wanadu … Czytaj więcej »

Jak sprawdzić awarie w systemie alarmowym?

Jak sprawdzić awarie w systemie alarmowym? 06:04
Ocena:

Wychodzisz do pracy, a na manipulatorze miga pomarańczowa dioda. To znak, że twój system alarmowy może przestać działać, zanim wrócisz z pracy… Dowiedz się, jak zlokalizować i rozpoznać awarię w systemie. Tym razem film kierujemy przede wszystkim użytkownikom systemów alarmowych, ale instalatorzy również znajdą tutaj dla siebie inspirację.

Centrala FIBARO Yubii Home – obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania

Centrala FIBARO Yubi Home - obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania 7:51
Ocena:

Centrala FIBARO Yubii Home – obsługa, lokalizacja i zmiana danych logowania FIBARO Yubii Home jest nowoczesną centralą inteligentnego budynku. Została stworzona w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowania małego domu lub mieszkania. W trzecim odcinku filmu wprowadzającego Was do systemów inteligentnego budynku FIBARO zajmiemy się zmianą hasła, ustawieniem lokalizacji, a także panelem obsługi centrali. Tym … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!