montersi-lcp

Jesteś ojcem i chcesz być bardziej świadomy swej roli?  A może znasz kogoś, kto chcę rozwijać się w roli Rodzica? Jeśli tak, to chcemy przedstawić Ci Tato.Net - inicjatywę pomagającą w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa.

Tato.Net jest powołane również do tego, by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Inspiruje mężczyzn do tworzenia osobistych tato-planów. Współpracuje z organizacjami wpływającymi na kształt współczesnego ojcostwa w wymiarze indywidualnym i społecznym.

Inicjatywa posiada wiele kierunków działania więc z pewnością znajdziesz aktywność zgodną ze swoim temperamentem. Wśród działań znajdują się: WarszTaty dla ojców; sieć Ojcowskich Klubów; konferencje, seminaria i szkolenia adresowane do różnych odbiorców i podmiotów, w celu budzenia świadomości i upowszechniania wiedzy związanej z rolą ojca w rodzinie i społeczeństwie.

Jeśli ta inicjatywa wydaje Ci się interesująca to zapraszamy do odwiedzenia strony Tato.Net oraz wzięcia udział w wydarzeniach organizowanych przez Inicjatywę.

W sklepie Montersi.pl wśród bonusów za 1 zł dla instalatorów znajdziesz dwie książki wydawnictwa Inicjatywa Tato.net:

  • Książka "Tato, czy wiesz, czego potrzebuje Twoja córka?"
  • Książka "52 rzeczy, których syn potrzebuje od taty"

być może, powyższe książki będą dla Ciebie początkiem przygody z Tato.Net

Dodatkowo przy sali szkoleniowej znajduje się miejsce, gdzie znajdziesz płyty z audiobookami oraz książki od Tato.Net. materiały są darmowe więc śmiało możesz wybrać coś dla siebie.

Podobnie jak w tamtym roku będziemy organizować WarszTaty pod okiem Tato.Net - zachęcamy do obserwacji naszego Fanpage gdzie w przyszłości poinformujemy Was o terminie wydarzenia.

Nasze starania w szerzeniu świadomego, odpowiedzialnego ojcostwa zostały wyróżnione w czasie Gali MAX w 2019 roku. Firma Montersi.pl  została wyróżniona statuetką MAX w kategorii INSTYTUCJA.  Nagroda ta została przyznana nam przez Kapitułę Rady Programowej Tato.Net jako wyraz uznania dla znaczącego wkładu w tworzenie kultury odpowiedzialnego ojcostwa w miejscu pracy. Jesteśmy zaszczyceni i bardzo dziękujemy za to wyróżnienie! 

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o Tato.Net to gorąco zachęcamy na zapoznania się z tą inicjatywą.

tato-net-aktualnosc