Zdalna pomoc

Jeżeli instalujesz system alarmowy lub system telewizji przemysłowej i masz problem z jego konfiguracją, pobierz aplikację Zdalna pomoc i skontaktuj się z nami telefonicznie (32) 644 11 50 . Nasz pracownik połączy się zdalnie do Twojego komputera i pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu.

pobierz-zdalna-pomoc

Zdalna pomoc to projekt, który ma pomóc Wam – Instalatorom w codziennej pracy. Dla naszych aktywnych partnerów udostępniamy aplikację, dzięki której możemy udzielić zdalnej pomocy. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym partnerem, a chciałbyś do nas dołączyć, zarejestruj się jako instalator. Po zrealizowaniu  zakupów na kwotę co najmniej 3000 zł zyskasz miano Aktywnego partnera.

przycisk

Jak to działa?

Aplikacja Zdalna Pomoc to lekki program, który należy uruchomić na swoim komputerze. Nasz technik w firmie również uruchamia specjalną aplikację. Teraz wystarczy przekazać naszemu technikowi parametry, które wyświetlają się po Twojej stronie.

teamviewer quick support

Są to odpowiednio:

  • Identyfikator – 9 cyfrowy numer
  • Hasło – 4 cyfrowy numer

Dzięki tym danym, technik będzie mógł uzyskać dostęp do pulpitu w Twoim komputerze. Należy pamiętać, że przy każdym uruchomieniu programu jest generowane nowe hasło. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie.

zdalna pomoc: kontakt i godziny aktywności