No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Czujki alarmowe

Bezpieczeństwo zacisza domowego zależy od wielu czynników. Doskonałym sposobem na jego zapewnienie jest instalacja nowoczesnego systemu alarmowego. Niezwykle istotnym elementem takiego systemu są czujki alarmowe, które wykrywają zagrożenie na wczesnym etapie, pozwalając na szybką reakcję. Przedstawiamy Państwu ofertę, która zapewni skuteczną ochronę na co dzień.

czujka ruchu autonomiczna czujka czadu kontaktron

Polecamy niezawodne czujki ruchu. W naszym asortymencie znalazły się modele, które z pewnością docenią właściciele psów oraz kotów - zwierze może poruszać się swobodnie po mieszkaniu, nie uruchamiając sygnału alarmowego, jednak wtargnięcie osoby postronnej nigdy nie pozostanie niezauważone, a użytkownik systemu szybko otrzyma informację o niepokojącym zdarzeniu. Sygnalizator zewnętrzny skutecznie powiadomi
o istniejącym zagrożeniu. 

 

Przed włamaniem chronią także czujki stłuczeniowe, które są w stanie wykryć dźwięk tłuczonej szyby. Jeśli włamywacz wybierze inny sposób, by dostać się do Państwa domu, np. próbując wyważyć drzwi, świetnie sprawdzą się czujki udarowe, które reagują na wstrząsy. W oknach oraz na drzwiach warto zainstalować czujki magnetyczne nawierzchniowe lub wpuszczane (różni je sposób montażu).

 

Budując system alarmowy zdecydowanie należy zaopatrzyć się w czujki dymu i ciepła, a także czadu i gazu ziemnego. Czujniki czadu nieodzowne będą np. w mieszkaniach, w których wykorzystywane są piecyki gazowe do podgrzewania wody. Wszystkie modele czujek wykrywających zagrożenie pożarowe zostały starannie przetestowane pod względem szybkości reakcji i skuteczności, otrzymały specjalny certyfikat wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

 

Jeśli nie posiadacie Państwo systemu alarmowego lecz chcecie bronić się przed zagrożeniami różnego typu, możecie wybrać czujkę autonomiczną wyposażoną w sygnalizację dźwiękową oraz świetlną. Naszą ofertę uzupełniają czujki zalania oraz temperatury, a także przyciski alarmowe (szybkie i dyskretne powiadamianie
o napadzie). Oferujemy czujki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Modele instalowane na zewnątrz budynku posiadają szczelne obudowy wytrzymałe na szkodliwe warunki atmosferyczne. Zapraszamy!