No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Zabezpieczenie bram

W tej kategorii można znaleźć urządzenia bezpieczeństwa do systemów automatyki bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych. Polecamy produkty, których jakość gwarantują najlepsze firmy w branży. Nasza oferta obejmuje termostaty, listwy rezystancyjne, zamki elektromagnetyczne, fotokomórki oraz akcesoria niezbędne podczas ich montażu

Fotokomórki Nice

 

Wśród prezentowanych fotokomórek znalazły się cyfrowe oraz refleksyjne modele przekaźnikowe. Polecamy zestawy bezprzewodowe oraz przewodowe o różnym stopniu zasięgu, w zależności od zastosowania
i potrzeb użytkownika.

 

Najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem są modele z panelem słonecznym. Promienie słoneczne zapewniają energię dla urządzenia
i jednocześnie ładują jego akumulatory. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przed przerwą w pracy chronią awaryjnie baterie AAA.

 

 

Bardzo ważnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo są listwy rezystancyjne, które montuje się na krawędzi bramy. W razie wykrycia przeszkody, następuje szybka zmiana kierunku pracy siłownika. W naszym katalogu można też znaleźć profesjonalny interfejs, który ułatwia współpracę listwy z fotokomórkami.

Termostat

 

Ofertę uzupełniają termostaty, czyli urządzenia służące do utrzymywania stałej temperatury silników w systemach automatyki bram oraz szlabanów. Termostat automatycznie uruchamia grzałki, gdy wykryje spadek temperatury. Jest on niezwykle przydatny podczas mroźnych i śnieżnych zim.

 

Obudowy wszystkich prezentowanych w tym miejscu urządzeń cechują się wyjątkową szczelnością. Fotokomórki przystosowane są do pracy na zewnątrz, nawet w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszego asortymentu.