No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Powiadomienie GSM - moduły GSM

Przedstawiamy Państwu moduły GSM przeznaczone do stosowania w systemach alarmowych. Nasz asortyment jest bardzo starannie kompletowany, po to by w Państwa ręce zawsze trafiało to co najlepsze. Moduł GSM sprawia, że wszystkie niepokojące zdarzenia w chronionym obiekcie zostaną szybko odnotowane. Wykorzystanie najnowszych technologii gwarantuje niezawodność i łatwość obsługi.

 

Każdy z nas traktuje swój dom jak azyl, w którym chce odpocząć i czuć się pewnie każdego dnia. W osiągnięciu tego celu pomogą Państwu nowoczesne urządzenia. W tym miejscu prezentujemy niektóre z nich, ręcząc za ich wysoką jakość.

Moduł monitoringu GPRS/SMS - moduł t4 Moduł powiadomienia i sterowania GSM Antena GSM z magnetyczną podstawą AT-GSM-MAG

Polecamy moduły powiadamiania i sterowania GSM, które można konfigurować poprzez specjalny bezpłatny program dostępny na stronie producenta. Powiadomienia w formie SMS/CLIP mogą być przesyłane do kilku przypisanych numerów telefonów. W ofercie znaleźć można także moduły GPRS/SMS - moduły monitoringu, które idealnie sprawdzą się w systemach antywłamaniowych.

 

W naszym magazynie posiadamy również kompaktowe centrale alarmowe z wbudowanym modułem GSM. Urządzenia tego typu wyposażone są w szereg praktycznych funkcji, takich jak pamięć zdarzeń z nadpisywaniem. Bardzo wygodnym dla użytkownika rozwiązaniem jest możliwość zdalnej obsługi poprzez specjalną aplikację na urządzenia mobilne.

 

Atutem naszej oferty są także inne precyzyjne urządzenia, które znacznie ułatwiają pracę systemu alarmowego. Należą do nich: moduł GSM zastępujący linię telefoniczną, moduł alarmowy GSM/GPRS z komunikatorem, moduł zapasowego toru łączności dla linii telefonicznej, moduł komunikacyjny oraz moduł z zasilaczem buforowym.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru.