No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Systemy alarmowe SATEL INTEGRA

Przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Państwa domu i miejscu pracy. Polecamy nowoczesne systemy alarmowe SATEL INTEGRA. Co zyskujecie, wybierając naszą ofertę? Prezentowane w tym miejscu centrale alarmowe mogą współpracować z innymi profesjonalnymi urządzeniami, takimi jak czujki dymu, płomieni oraz tlenku węgla (czadu). To pewność, że obiekt jest stale chroniony przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. SATEL INTEGRA to także gwarancja bezproblemowej i szybkiej obsługi wszystkich elementów systemu.

Centrala alarmowa INTEGRA polskiego producenta Satel może być zastosowana zarówno w małych, średnich, jak i dużych obiektach. Dzięki różnym modelom central alarmowych o różnej liczbie wejść i wyjść alarmowych, można dobrać taką, żeby spełniała określone wymagania. W ofercie posiadamy centrale z ilością wejść i wyjść:

  • - INTEGRA 24
  • - INTEGRA 32
  • - INTEGRA 64 oraz INTEGRA 64 Plus (spełniająca wymagania Grade 3)
  • - INTEGRA 128, INTEGRA 128 Plus  oraz INTEGRA 128 WRL (interfejs bezprzewodowy ABAX)
  • - INTEGRA 256 Plus (spełniająca wymagania Grade 3)

Polecamy klawiatury strefowe, służące do kontroli jednej, wybranej strefy oraz klawiatury z wbudowanym czytnikiem kart oraz breloków. Wybierając SATEL INTEGRA  stawiacie Państwo na jakość w dobrej cenie. Zapraszamy!