No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Domofony cyfrowe

Do skorzystania z prezentowanej oferty zachęcamy osoby, które szukają nowoczesnych domofonów cyfrowych. Posiadamy szeroki wybór modeli najlepszych firm. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów oraz wykonania. Te doskonale działające urządzenia pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa w domach.

 

Oferujemy panele bramowe do montażu natynkowego oraz podtynkowego. Mamy modele
z łatwą w obsłudze klawiaturą optyczną, która jest dobrze chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Idealnie sprawdzi się w blokach, w których z domofonów korzysta każdego dnia bardzo duża liczba osób. Klawiatura numeryczna pozwala na sterowanie elektrozamkiem z pozycji bramy, przy użyciu indywidualnego kodu. Szczelna obudowa paneli zewnętrznych sprawia, że urządzenia są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, a podświetlana klawiatura ułatwia korzystanie z domofonu przez całą dobę, także po zmroku.

 

panel bramowy słuchawka unifon domofon monitor 

 

Możemy też pochwalić się monitorami słuchawkowymi oraz głośnomówiącymi. Kolorowe wyświetlacze LCD pozwalają na precyzyjną obserwację osób i obiektów znajdujących się przy bramie lub furtce. Monitory zaopatrzone są w przyciski, które nie tylko sterują elektrozaczapami, ale również umożliwiają obsługę napędu bramowego czy oświetlenia. Zaletą jest także możliwość regulacji podstawowych parametrów obrazu
(np. jasności) oraz głośności wywołania urządzenia. W wybranych modelach istnieje opcja podłączenia dwóch kamer albo dodatkowego monitora.

 

Nieodłącznym elementem są słuchawki do domofonów cyfrowych. Charakteryzują się nowoczesnym designem oraz uniwersalna kolorystyka, dzięki czemu pasują do każdego rodzaju wnętrza. Niewielkie rozmiary pozwalają na szybki montaż, w dowolnie wybranym przez użytkownika miejscu.

 

Źródłem energii są zasilacze do elektrozaczepów, unifonów i monitorów oraz transformatory. Wśród modułów dodatkowych znaleźć można pastylki do paneli z czytnikiem, kable USB wykorzystywane do programowania systemów cyfrowych, rozdzielacze sygnału wideo oraz programatory paneli.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.