montersi-lcp

Aktualności

Tym, co najlepsze, chcemy podzielić się z Tobą

Dołącz do nas i korzystaj z wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego wsparcia. Dodatkowo teraz do Twoich pierwszych zakupów otrzymasz wkrętak Wiha za 1 zł

przeczytaj więcej

Harmonogram godzin pracy w okresie świątecznym

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim Wigilia, Boże Narodzenie oraz inwentaryzacja. Oznacza to zmiany w godzinach funkcjonowania firmy.

przeczytaj więcej

Instaluj HIKVISION i wygrywaj!

Odbierz nagrodę gwarantowaną za zakupy - nawet 2500 zł i wydaj na co tylko chcesz!

przeczytaj więcej

Subkonta - nowa funkcjonalność

Masz dodatkowe konta w sklepie dla twoich pracowników? Skorzystaj z subkont i usprawnij model zarządzania

przeczytaj więcej

NOWOŚĆ: manipulatory INT-TSH2 i INT-TSG2

Nowe manipulatory marki SATEL już w sprzedaży! Sprawdź jakie możliwości posiadają następcy modeli TSG i TSH

przeczytaj więcej

Nowe modele urządzeń z serii BCS Line

Wybrane rejestratory BCS Line mają nowe modele. Sprawdź następców archiwalnych produktów

przeczytaj więcej

Polecamy

Wznowiliśmy szkolenia stacjonarne!

Formularz zapisu na szkolenia jest już aktywny! Od lipca wracamy do prowadzenia szkoleń w formie stacjonarnej. Sprawdź aktualne terminy warsztatów, dowiedz się, jak wyposażona jest sala szkoleniowa i poznaj zalety odbycia szkolenia w Montersi.pl

przeczytaj więcej

Rozszerzony zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

Polecamy autorski zestaw ikon, który pozwoli Ci stworzyć interfejs użytkownika dostosowany dokładnie do Twoich wymagań. Grafiki zaprojektowane są w różnych opcjach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza. Pakiet rozszerzony zawiera aż 2648 grafik.

przeczytaj więcej

Odwiedź nas na Facebooku

Znajdź nas w mediach społecznościowych! Publikujemy tam najświeższe informacje, promocje, konkursy, filmy, artykuły i kody rabatowe.

przeczytaj więcej

Moc Montersa

Długo przygotowywaliśmy się, żeby móc przedstawić Wam nowy produkt w naszej ofercie. Specjalna, dedykowana instalatorom, palona z wysokiej jakości ziaren, tworzona z pasją… KAWA!

przeczytaj więcej

Szkolenia w Montersi.pl

Zastanawiasz się jak sprawnie rozwinąć swoją ścieżkę kariery? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze szkolenia. W czasie intensywnych warsztatów uczestnicy wykonują zadania praktyczne, dzięki którym mogą lepiej zapoznać się ze sprzętem i w pełni poznać jego działanie.

przeczytaj więcej

Wspieramy tato.net

Jesteś ojcem i chcesz być bardziej świadomy swej roli?  A może znasz kogoś, kto chcę rozwijać się w roli Rodzica? Jeśli tak, to chcemy przedstawić Ci Tato.Net - inicjatywę pomagającą w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa.

przeczytaj więcej

Zestawy i kamery do dokładnego pomiaru temperatury ciała.

Ułatwią zlokalizowanie osób, które posiadają podwyższoną temperaturę. Sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. lotniskach, dworcach, szkołach, szpitalach itp.)

przeczytaj więcej