Aktualności

Wracamy do szkoleń stacjonarnych!

Nastał długo wyczekiwany czas, kiedy możemy wrócić do prowadzenia praktycznych szkoleń warsztatowych w siedzibie firmy Montersi.pl

przeczytaj więcej

Zmiany cen

Wkrótce zmienią się ceny produktów. Sprawdź nowe cenniki od Nice i Fibaro

przeczytaj więcej

Czas na ochronę przeciwprzepięciową

Sprawdź jak zabezpieczyć instalacje przed skutkami przepięć i wyładowań

przeczytaj więcej

Zmiany w cenniku SATEL

Od 1 czerwca 2021r. obowiązuję nowy cennik na produkty firmy SATEL. Sprawdź, jakie zaszły zmiany.

przeczytaj więcej

Do usłyszenia wkrótce!

3 oraz 4 czerwca biuro Montersi.pl jest nieczynne - wracamy w poniedziałek

przeczytaj więcej

Nagrody za zakupy Hikvision

Odbierz nagrodę gwarantowaną za zakupy - nawet 300 PLN i wydaj na co chcesz!

przeczytaj więcej

Polecamy

Wznowiliśmy szkolenia stacjonarne!

Formularz zapisu na szkolenia jest już aktywny! Od lipca wracamy do prowadzenia szkoleń w formie stacjonarnej. Sprawdź aktualne terminy warsztatów, dowiedz się, jak wyposażona jest sala szkoleniowa i poznaj zalety odbycia szkolenia w Montersi.pl

przeczytaj więcej

Rozszerzony zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

Polecamy autorski zestaw ikon, który pozwoli Ci stworzyć interfejs użytkownika dostosowany dokładnie do Twoich wymagań. Grafiki zaprojektowane są w różnych opcjach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza. Pakiet rozszerzony zawiera aż 2648 grafik.

przeczytaj więcej

Odwiedź nas na Facebooku

Znajdź nas w mediach społecznościowych! Publikujemy tam najświeższe informacje, promocje, konkursy, filmy, artykuły i kody rabatowe.

przeczytaj więcej

Moc Montersa

Długo przygotowywaliśmy się, żeby móc przedstawić Wam nowy produkt w naszej ofercie. Specjalna, dedykowana instalatorom, palona z wysokiej jakości ziaren, tworzona z pasją… KAWA!

przeczytaj więcej

Szkolenia w Montersi.pl

Zastanawiasz się jak sprawnie rozwinąć swoją ścieżkę kariery? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze szkolenia. W czasie intensywnych warsztatów uczestnicy wykonują zadania praktyczne, dzięki którym mogą lepiej zapoznać się ze sprzętem i w pełni poznać jego działanie.

przeczytaj więcej

Wspieramy tato.net

Jesteś ojcem i chcesz być bardziej świadomy swej roli?  A może znasz kogoś, kto chcę rozwijać się w roli Rodzica? Jeśli tak, to chcemy przedstawić Ci Tato.Net - inicjatywę pomagającą w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa.

przeczytaj więcej

Zestawy i kamery do dokładnego pomiaru temperatury ciała.

Ułatwią zlokalizowanie osób, które posiadają podwyższoną temperaturę. Sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. lotniskach, dworcach, szkołach, szpitalach itp.)

przeczytaj więcej