Aktualności

Autoryzowany Dystrybutor HIKVISION

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Hikvision. Teraz kamery, rejestratory i wideodomofony w jeszcze lepszej ofercie!

przeczytaj więcej

Odbiór przesyłek w punktach DPD Pickup

Jeszcze więcej możliwości sposobu wysyłki zamówienia! Teraz mogą Państwo wybrać dostarczenie przesyłki do punktu DPD Pickup

przeczytaj więcej

PROMOCJA SPECJALNA

Specjalna promocja dla Instalotora. Seria produktów HIKVISION HiWatch w korzystnej cenie z okazyjnym rabatem instalatorskim.

przeczytaj więcej

Wzrost cen produktów

W marcu zmienią się ceny produktów Pulsar. Zrealizuj zamówienie przed nadchodzącą podwyżką – to ostatni dzwonek na zakupy w aktualnych cenach.

przeczytaj więcej

Produkty Tulplast

Nowe akcesoria bramowe marki Tulplast. Wśród nowości znajdziecie klamki stałe, pochwyty oraz zaczepy furtek.

przeczytaj więcej

Odświeżona strona wsparcia

Sprawdź filmy i artykuły stworzone dla Instalatorów i znajdź odpowiedzi na swoje pytania

przeczytaj więcej

Polecamy

Odwiedź nas na Facebooku

Znajdź nas w mediach społecznościowych! Publikujemy tam najświeższe informacje, promocje, konkursy, filmy, artykuły i kody rabatowe.

przeczytaj więcej

Zestawy i kamery do dokładnego pomiaru temperatury ciała.

Ułatwią zlokalizowanie osób, które posiadają podwyższoną temperaturę. Sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. lotniskach, dworcach, szkołach, szpitalach itp.)

przeczytaj więcej

Moc Montersa

Długo przygotowywaliśmy się, żeby móc przedstawić Wam nowy produkt w naszej ofercie. Specjalna, dedykowana instalatorom, palona z wysokiej jakości ziaren, tworzona z pasją… KAWA!

przeczytaj więcej

Wspieramy tato.net

Jesteś ojcem i chcesz być bardziej świadomy swej roli?  A może znasz kogoś, kto chcę rozwijać się w roli Rodzica? Jeśli tak, to chcemy przedstawić Ci Tato.Net - inicjatywę pomagającą w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa.

przeczytaj więcej

Szkolenia w Montersi.pl

Zastanawiasz się jak sprawnie rozwinąć swoją ścieżkę kariery? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze szkolenia. W czasie intensywnych warsztatów uczestnicy wykonują zadania praktyczne, dzięki którym mogą lepiej zapoznać się ze sprzętem i w pełni poznać jego działanie.

przeczytaj więcej