montersi-lcp
Nie znaleziono produktów dla wybranych filtrów. Proszę zmodyfikować filtry.
  • 35,00 zł - 36,00 zł

Atrapy kamer

ADP-950/LED - Atrapa kamery kopułowej

Kod: 08615

Parametry techniczne:

  • Sygnalizacja pracy: Dioda imitująca stan pracy
  • Oświetlacz podczerwieni: Nie, imitacja diod LED
  • Obudowa: Plastik
  • Zasilanie: 3x baterie AAA
  • Wymiary: Ø 94 x 70 mm
35,29 zł
netto: 28,69 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

Atrapy kamer

Zdarza się, że właściciele lokali chcący ograniczyć koszty dotyczące ochrony strategicznych miejsc, zamiast profesjonalnego monitoringu wybierają realnie wyglądające atrapy kamer. W ofercie naszej firmy posiadamy atrapy imitujące prawdziwe kamery na bardzo wysokim poziomie. Dostępne u nas atrapy kamer przeznaczone są do montażu zewnętrznego oraz użytku wewnętrznego. Są to atrapy kamer kopułowych z oświetlaczem podczerwieni, posiadające:

- czujnik ruchu reagujący na zmianę oświetlenia,

- diodę LED imitującą stan pracy,

- automatyczne uruchamianie podczas wykrycia ruchu.
 

Atrapa kamery

Głównym celem atrapy kamer jest zniechęcenie potencjalnego złodzieja do popełnienia przestępstwa lub aktu wandalizmu. Trzeba pamiętać, że obecnie złodzieje mają świadomość istnienia tego typu urządzeń.  Rozwiązanie to również, w żadnym stopniu nie odzwierciedla nawet w najmniejszym stopniu funkcjonalności prawdziwego monitoringu. Profesjonalny system monitoringu zapewnia nam realne bezpieczeństwo i możliwość zastosowania odpowiednich działań w sytuacji wystąpienia niepożądanego zdarzenia, korzystając z zarejestrowanego materiału wideo.

Atrapy kamer zewnętrznych

Atrapy kamer zewnętrznych monitoringu są zaprojektowane tak, aby w wyglądzie nie różniły się od oryginalnych urządzeń. Ich głównym celem jest zniechęcanie potencjalnych intruzów do naruszania bezpieczeństwa na obszarze chronionym, tworząc iluzję ciągłego nadzoru

Kamera atrapa

Kamera atrapa jest wyposażona w elementy takie jak kable, diody LED i sensory ruchu, które sprawiają, że kamera wydaje się poruszać. Zarówno obudowa, jak i szczegóły wykończenia tych atrap są wykonane z dbałością o detale, co sprawia, że urządzenia te są trudne do odróżnienia od ich realnych odpowiedników.