Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Wieloabonentowa stacja bramowa, zaprojektowana z myślą o dużych systemach domofonowych, stosowanych na osiedlach mieszkaniowych. Nadaje się do realizacji systemu cyfrowego CC-2000 lub analogowo-cyfrowego CC-1000/1500. Z-2000D została zbudowana w oparciu o moduł rozmowny, klawiaturę numeryczną, wyświetlacz i obudowę zewnętrzną. Model został dodatkowo wyposażony w czytnik pastylek standardu DALLAS i listę lokatorów.

Parametry techniczne:

 • Max. ilość abonenów: 255
 • Wbudowana klawiatura: TAK
 • Czytnik DALLAS: TAK
 • Montaż: Natynkowy
 • Zasilanie: 12.5V DC (z zasilacza)
 • Wymiary: 255 x 160 x 45 mm
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące

Z-2000D - Wieloabonentowa stacja bramowa, przystosowana do pracy w systemie analogowo-cyfrowym CC-1000/1500 lub systemie cyfrowym CC-2000. W zależności od systemu w którym pracuje, do panelu można podłączyć 128, 64 lub 255 indywidualnych unifonów (CC-1000 / CC-1500 / CC-2000).

Obudowa

Zamontuj stację na zewnątrz
Obudowa stacji bramowej cechuje się znaczną odpornością na wpływ czynników pogodowych, takich jak np. opady atmosferyczne lub niska temperatura - Może skutecznie pracować w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i może być stosowana w miejscach narażonych na akty wandalizmu.

System cyfrowy

Stwórz rozbudowany system domofonowy
Z 2000D jest przystosowana do pracy w rozbudowanym systemie cyfrowym CC-2000 - Obsługującym do 4 paneli nadrzędnych, umożliwiających nawiązanie połączenia ze wszystkimi użytkownikami systemu. Nadaje się doskonale do realizacji systemu domofonowego na dużych osiedlach mieszkaniowych. Stacja może pracować jako urządzenie nadrzędne lub podrzędne:

 • Nadrzędne - Z ich poziomu można wywołać każdego użytkownika systemu. Polecane do stosowania przy wejściach na osiedle
 • Podrzędne - Umożliwiają realizację połączenia z konkretną grupą abonentów. Do stosowania przed wejściami na klatki schodowe.

Czytnik zbliżeniowy DALLAS

Obasłga elektrozaczepu przy pomocy pastylek DALLAS
Cechą charakterystyczną modelu "D" jest wbudowany czytnik pastylek standardu DALLAS. Aby otworzyć elektrozaczep wystarczy zbliżyć zaprogramowaną pastylkę.

Klawiatura numeryczna

Łatwy wybór lokalu i sterowanie elektrozaczepem
Przy pomocy klawiatury numerycznej jest możliwe otwieranie elektrozamka podłączonego do stacji - wystarczy wprowadzić 4-cyfrowy kod PIN. Z jej poziomu wybiera się również numer lokalu z którym chcemy nawiązać połączenie.

Wyświetlacz

Prosta obsługa
Z-2000D posiada 4-pozycyjny wyświetlacz cyfrowy, dodatkowo ułatwiający obsługę panelu. Pokazuje wprowadzone cyfry, przez co zmniejsza ryzyko pomyłki przy wybieraniu numeru.

Lista lokatorów

Upewnij się, że dzwonisz pod właściwy numer
Panel bramowy został również wyposażony w listę, na której można umieścić nazwiska lokatorów i przypisane do nich numery wywołania.

Pomoc techniczna

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz