Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Fotokomórki cyfrowe Bluebus, zaprojektowane do pracy w systemach automatyki Nice. EPMB mogą skutecznie pracować w warunkach zewnętrznych, cechują się skutecznym zasięgiem 30 m i kątem widzenia 10o. Zastosowanie fotokomórek podnosi bezpieczeństwo pracy automatyki, uniemożliwiając zamknięcie bramy gdy ktoś lub coś w niej stoi.

Parametry techniczne:

 • Typ: Przewodowe
 • Przekaz danych: Cyfrowy - Bluebus
 • Zasięg: 30 m
 • Praca na zewnątrz: TAK
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące

EPMB - Zestaw fotokomórek cyfrowych Bluebus, przystosowany do współpracy z napędami bramowymi Nice. Fotokomórki cechują się stabilnymi parametrami pracy, skutecznym zasięgiem 30 m i kątem "widzenia" około 10o.

Funkcja w systemie automatyki

Większe bezpieczeństwo pracy
Fotokomórki podnoszą ogólne bezpieczeństwo pracy napędu bramowego, dlatego powinny być stosowane w każdym systemie. Przykładowo jeżeli w bramie stoi samochód, fotokomórki uniemożliwią omyłkowe rozpoczęcie pracy (która mogła by się skończyć zarysowaniem blachy naszego pojazdu). Dodatkowo jeżeli siłownik już pracuje, a fotokomórki wykryją ruch, dojdzie do natychmiastowego zatrzymania pracy napędu.

Wnętrze fotokomórek EPMB

Obudowa

Praca w warunkach zewnętrznych
Nadajnik i odbiornik EPMB zostały zabudowane w szczelne obudowy - Zapewniają niemal całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych i umożliwiają pracę na zewnątrz pomieszczeń. 

Komunikacja cyfrowa

Współpraca z centralami Nice Bluebus
Technologia cyfrowa Bluebus umożliwia zasilanie i komunikację kilku urządzeń końcowych (fotokomórki, lampy) z centralą systemu automatyki. Komunikacja odbywa się przez 2-żyłową magistralę komunikacyjną i wymaga przypisania odpowiedniego adresu do urządzeń (przy pomocy zworek).

Pomoc techniczna

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz