No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Rejestratory Cyfrowe HD

Jeśli poszukujecie Państwo rejestratorów do systemu monitoringu wizyjnego i zależy Wam przy tym na dobrej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej rejestratory analogowe od najlepszych producentów. charakteryzujące się wysoką jakością oraz niezawodnością. Proponujemy modele 4, 8, 16 oraz 24/32-kanałowe.

rejestrator analogowy HIKVISION rejestrator analogowy BCS rejestrator analogowy hikvision

Warte uwagi są rejestratory, które mogą pracować w dwóch trybach - hybrydowym oraz trybrydowym. Dzięki temu urządzenie może obsługiwać kamery różnych typów, zarówno kamery analogowe i kamery HD-CVI (tryb hybrydowy), jak i kamery sieciowe (tryb trybrydowy). Ciekawym rozwiązaniem jest tryb Pentaplex - rejestrator analogowy może wtedy wykonywać jednocześnie kilka różnych czynności, np. nagrywać obraz i odtwarzać nagrania, a także pokazywać obraz na bieżąco.

 

Nowoczesny system operacyjny gwarantuje stabilność oraz funkcjonalność, a także zapewnia łatwość obsługi. Zdalny dostęp do wszystkich funkcji rejestratora oraz jego konfiguracji to zasługa interfejsu sieciowego. Każdy użytkownik może w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca oglądać obraz na żywo czy odtwarzać nagrania. Wystarczy aplikacja zainstalowana na komputerze lub na urządzeniu mobilnym.

 

Porty USB, w które wyposażono prezentowane rejestratory analogowe umożliwiają podłączenie różnych dodatkowych urządzeń zewnętrznych, np. myszki komputerowej.

 

Naszą ofertę polecamy wszystkim, którzy wysoką jakość stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Warto przyjrzeć się tej propozycji z bliska, a w razie pytań jej dotyczących skontaktować się z personelem sklepu.