Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PC-515S - Jednomodowy patchcord, SC - LC, OS1 9/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Ilość włókien: 1
  • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
  • Kategoria kabla: OS1
  • Długość kabla: 1 m
  • Złącze: SC - LC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Powłoka zewnętrzna: PVC
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PC-515S - Jednomodowy kabel światłowodowy o długości 1 m, zakończony złączami SC i LC. Charakteryzuje się niskim poziomem tłumienia, około 0,4 dB/km dla długości fali światła 1310 nm i 0,25 dB/km dla 1550 nm. Patchcord jest idealny do stosowania w sieciach telekomunikacyjnych, systemach przesyłu danych i wideo.
 
Złącza SC i LC spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności transmisji sygnału. SC są obecnie najpopularniejsze na rynku (ze względu na ergonomiczny kształt), a LC są bardzo szeroko stosowane w modułach SFP. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami kevlarowymi i pokryty warstwą PVC, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wpływ środowiska zewnętrznego.
 
Włókno PC-515S jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym, dzięki czemu światłowód może skutecznie pracować w paśmie długości fali światła od 1280 nm do 1650 nm. Jego konstrukcja jest zgodna z zaleceniami ITU-T G.652.D.
 
Wysoka jakość produktu jest gwarantowana rygorystycznymi testami jakości, które musi przejść każdy wypuszczony do sprzedaży patchcord.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz