PC-015D - Wielomodowy patchcord, dualny, 2x SC - 2x LC, OM2 50/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Wielomodowe
  • Ilość włókien: 2
  • Kategoria kabla: OM2
  • Długość kabla: 1 m
  • Złącze: 2x SC - 2x LC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Powłoka zewnętrzna: PVC
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PC-015D - Wielomodowy kabel światłowodowy (dualny) o długości 1 m, zakończony złączami SC i LC. Włókno światłowodu zostało wykonane w kategorii OM2 (50 um średnicy). Patchcord doskonale sprawdza się w systemach telekomunikacyjnych, sieciach LAN, WAN, transmisji danych i wideo.
 
PC-015D posiada 2 końcówki LC i SC, zapewniające bardzo wysoką jakość transmisji i niezawodność. Złącza SC są obecnie najpopularniejsze na rynku światłowodowym (ze względu na ergonomiczny kształt), a złącza LC są bardzo często stosowane w modułach SFP. Kabel jest wzmocniony włóknami kevlarowymi i pokryty warstwą PVC, przez co jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wpływ innych czynników zewnętrznych.
 
Włókno kategorii OM2 jest bardzo uniwersalne. Zapewnia pełną kompatybilność z istniejącą już siecią światłowodową i umożliwia pracę w szerokim zakresie częstotliwości. Dodatkowo tłumienie wtrąceniowe i odbiciowe są niewielkie, co stanowi dodatkowy atut jakości produktu.
 
Wysoka jakość wykonania i stabilność parametrów jest gwarantowana rygorystycznymi testami jakości, które musi przejść każdy wypuszczony do sprzedaży patchcord.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz