Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PC-515D - Jednomodowy patchcord, dualny, 2x SC - 2x LC, OS1 9/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Ilość włókien: 2
  • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
  • Kategoria kabla: OS1
  • Długość kabla: 1.5 m
  • Złącze: 2x SC - 2x LC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Powłoka zewnętrzna: PVC
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PC-515D - Jednomodowy kabel światłowodowy (dualny) o długości 1.5 m, zakończony złączami SC i LC. Charakteryzuje się niską wartością tłumienia wynoszącą około 0,4 dB/km dla długości fali 1310nm i 0,25 dB/km dla 1550 nm. Idealny do stosowania w sieciach telekomunikacyjnych i przesyle danych.
 
PC515D wyposażony jest w 2 końcówki SC i 2 końcówki LC, które spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności transmisji sygnału. Złącza SC są obecnie najpopularniejsze na rynku (ze względu na ergonomiczną geometrię), a złącza LC są szeroko stosowane w modułach SFP (ze względu na łatwość instalacji i niewielkie rozmiary).
 
Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami kevlarowymi i pokryty warstwą PVC, która chroni go przed wpływem czynników zewnętrznych. PC-515D charakteryzuje się obniżonym pikiem wodnym, dzięki czemu może skutecznie pracować w paśmie długości fali od 1280 nm do 1650 nm. Jego konstrukcja jest zgodna z zaleceniami ITU-T G.652.D.
 
Wysoka jakość produktu jest gwarantowana rygorystycznymi testami jakości, które musi przejść każdy wypuszczony do sprzedaży patchcord.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz