Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

LGF-24 - Profesjonalny laryngofon wyposażony w podwójny zestaw przetworników stykowych, 2 przyciski PTT, głośnik z fonowodem

Parametry techniczne:

  • Złącze: S, M, K, Y
  • Typ słuchawki: Laryngofon
  • Przycisk PTT: TAK
  • Gwarancja producenta: 12 miesięcy

LGF-24 - Profesjonalny laryngofon zbudowany w oparciu o podwójny zestaw przetworników stykowych i miniaturowy głośnik połączony z fonowodem. Zastosowanie 2 wkładek zbierających zapewnia bardzo dobre parametry pracy, w sytuacji w której ruch głową powoduje przemieszczenie urządzenia.

LGF24 charakteryzuje się prosta obsługą i jest wyposażony w 2 niewielkie przyciski PTT (Push To Talk), umieszczone na opasce mocującej i rozgałęźniku. Laryngofon cechuje się ponadto wyjątkową uniwersalnością, która zawdzięcza zastosowaniu wymiennych wtyków połączeniowych. W zestawie urządzenia znajdują się złącza typu S, M, K, Y.

Laryngofony stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych mikrofonów pojemnościowych i umożliwiają bardzo dobrą komunikację w miejscach charakteryzujących się bardzo dużym natężeniem hałasu lub w miejscach w których nie wolno głośno mówić. Są powszechnie stosowane przez służby mundurowe, a także osoby uprawiające sporty motoryzacyjne.

Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

  • Łukasz Sikora

    tel: 32 644 11 58 wew. 825

  • Tobiasz Kocot

    tel: 32 644 11 58 wew. 817

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz