Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

32 644 11 50

Filtrowanie produktów

Producenci:

Pojemność

Cena

Akumulatory

akumulator sswin CJ12-7W tej kategorii prezentujemy akumulatory 12V a także akumulatory 6V o różnych pojemnościach. Produkty, które wypełniają tę ofertę to akumulatory do centrali alarmowych, akumulatory do zasilaczy buforowych, akumulatory do zasilaczy UPS, ale również z powodzeniem mogą być stosowane jako akumulatory do skuterów / motorowerów. 

Akumulator do centrali alarmowej jest nieodłącznym jej elementem. Akumulator ma za zadanie podtrzymywać pracę całego systemu alarmowego, gdy nastąpi przerwa w zasilaniu sieciowym. Ważne jest również aby pamiętać, że pojemność akumulatora (wydajność prądowa) musi być dopasowana do danego systemu alarmowego. Wyznacznikiem jest czas, przez który akumulator nieprzerwanie będzie w stanie zasilać cały system. Na pytania jaki czas podtrzymania akumulatorowego Grade 2, ile akumulator musi wytrzymać w Grade 3, ile musi wytrzymać zasilanie awaryjne Grade 3, ile musi wytrzymać zasilanie awaryjne Grade 4 grade 2, podtrzymanie zasilania SSWiN, czas podtrzymania akumulatora Grade 3, czas podtrzymania akumulatora sswin, zasilanie awaryjne do alarmu - odpowiadamy. W zależności od stopnia zabezpieczenia, zasilanie awaryjne musi wytrzymać 12 godzin (stopnień zabezpieczenia Grade 2 oraz Grade 1) lub 60 h dla stopnia Grade 3 i Grade 4.

Równie niezwykle potrzeby jest akumulator do zasilacza buforowego. Dzięki niemu możliwe jest błyskawiczne przełączenie na zasilanie akumulatorowe w przypadku zaniku napięcia sieciowego. Dzięki temu możliwe jest podtrzymanie zasilania różnych urządzeń czy systemów. Przykładem może być system monitoringu wizyjnego CCTV, gdzie bardzo ważne jest podtrzymanie zasilania. Czasem niektórzy instalatorzy zapominają o tym i nie doradzają klientom zakupu zasilacza buforowego. Jednak jak wszyscy wiemy celowe wywołanie awarii zasilania jest tak proste, że warto zabezpieczyć się montując zasilacze buforowe. W końcu po co ułatwiać sprawę włamywaczom? Tym bardziej że system monitoringu jest pewnym rodzajem zabezpieczenia i ochrony obiektu i powinien rejestrować to co się dzieje przez cały czas. Jeżeli nie wiesz jaki zasilacz buforowy wybrać czy też jaki akumulator do zasilacza buforowego to specjaliści sklepu Montersi.pl chętnie podpowiedzą.

Pokaż:
Sortuj wg: