zmiany-i-nowosci-nowy-sklep-aktualnoscZmiany i nowości dotyczące oferty segmentowych bram garażowych oraz przemysłowych Nice.
 
BRAMY GARAŻOWE:
 
Zmiany w ofercie oklein - Dekory GR. II
 
1. W ofercie segmentowych bram garażowych Nice jest dostępna okleina Dąb Woodec Turner. Znajduje się ona w kategorii cenowej Dekorów Grupy II.

 
Dąb Woodec Turner
jest to bardzo atrakcyjna i unikatowa okleina przeznaczona dla klientów poszukających nowych, ciekawych rozwiązań. Okleina ta wiernie odwzorowuje rysunek drewna, a jej matowy charakter z pewnością przypadnie do gustu wielu potencjalnym użytkownikom.
 
2. Jednocześnie informujemy o wycofaniu z oferty okleiny Tabasco (Merbau).
 
Zestaw do montażu bocznego prowadnic pionowych
 
W sytuacjach, w których otwór garażowy wykończony został grubszą warstwą styropianu niezmiernie przydatnym rozwiązaniem były kątowniki do montażu bocznego prowadnicy pionowej.
 
Zestaw do montażu bocznego prowadnic pionowych
 
Nice wprowadził do oferty gotowy zestaw do montażu bocznego prowadnic pionowych. Zawiera on odpowiednio dobraną ilość kątowników wraz z wkrętami, a w prowadnicach pionowych przygotowane zostaną otwory montażowe.
 
Zestaw ten dostępny będzie we wszystkich bramach garażowych ze sprężynami skrętnymi.
 
W przypadku sprężyn naciągowych E120 pozostaje tak jak dotychczas osobne zamówienie kątowników i wykonanie otworów montażowych we własnym zakresie.
 
Cena opisywanego zestawu wynosi 110,00 zł netto przed rabatem.
 
Tutaj znajdziesz erratę do instrukcji montażu przedstawiająca sposób instalacji. Prosimy zwrócić uwagę, że w przypadku zastosowania dodatkowych kątowników minimalna szerokość węgarka bocznego wzrasta do 120 mm.
 
Wszystkie powyżej opisane zmiany zostały uwzględnione w konfiguratorze bram garażowych dostępnym na naszej stronie internetowej 
 
BRAMY PRZEMYSŁOWE:
 
Czujnik/mikrowyłącznik rygla/zamka
 
mikrowyłącznika rygla/zamka
 
Informujemy o możliwości zamawiania mikrowyłącznika rygla/zamka, który jest niezmiernie przydatnym rozwiązaniem w segmentowych bramach przemysłowych wyposażonych w napędy boczne, które nie posiadają wyłącznika przeciążeniowego. Dzięki jego zastosowaniu do momentu, w którym nie nastąpi zwolnienie rygla lub zamka nie będzie możliwe uruchomienie automatu.

Cena opisywanego czujnika to 110,00 zł netto przed rabatem