wstrzymane-szkolenia-montersi-2020 
DZIAŁANIE PREWENCYJNE - SZKOLENIA STACJONARNE NADAL WSTRZYMANE

Szanowni Państwo,
ze względu na komfort i bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników podtrzymujemy decyzję o wstrzymaniu szkoleń stacjonarnych, która zapadła w marcu tego roku. Obserwując obecną sytuacje w kraju i za granicą zdecydowaliśmy, że do końca tego roku kalendarzowego nie odbędą się żadne szkolenia w siedzibie Montersów. Z nadzieją patrzymy na rok 2021. Liczymy na to, że będziemy mogli nadrabiać zaległości i zapraszać Państwa do nas bez obaw i reżimów sanitarnych jakie teraz są nakładane.

O wznowieniu szkoleń będziemy informować na naszej stronie internetowej. W pierwszej kolejności zaproszone do nas zostaną osoby, którym odwołaliśmy szkolenia w marcu i kwietniu. Prosimy uzbroić się w cierpliwość. Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wysłanie maila na gabriela.grzanka@montersi.pl. W treści prosimy podać imię i nazwisko, numer telefonu i tematykę szkolenia, która Państwa interesuje. Poinformujemy w odpowiednim czasie o możliwości zapisu.

Obecnie nasi specjaliści przygotowują się do prowadzenia nowych szkoleń:
  • FIBARO- Podstawowe szkolenie dla instalatorów
  • Integracja rozwiązań: INT-TSI, KNX i FIBARO

Pozostajemy w kontakcie! Zawieszenie szkoleń ma charakter wyłącznie prewencyjny.

PS. Mamy się dobrze, stosujemy najwyższe możliwe standardy higieniczne i na bieżąco obsługujemy Państwa zamówienia i serwisy
sala-szkoleniowa