No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Rejestratory NVR

Rejestrator IP NVR to urządzenie stanowiące punkt centralny systemu monitoringu wizyjnego IP. Podstawowo służy on do realizacji podglądu obrazu "na żywo", zapisu nagrań na dyskach twardych i późniejszego ich odtwarzania.

Rejestratory sieciowe to najwyższej jakości sprzęt, który można znaleźć na rynku CCTV. Profesjonalne, zapewniają nie tylko wysoką funkcjonalność i niezawodność, ale również komfort codziennej pracy z systemem monitoringu - intuicyjne menu, łatwy i szybki dostęp do nagrań oraz możliwość zdalnej konfiguracji.

W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości rejestratory, cenionych i rozpoznawalnych marek. Oferujemu:

  • Rejestratory IP BCS
  • Rejestratory IP Dahua
  • Rejestratory IP Hikvision

Urządzenie sieciowe:

Rejestrator NVR jest urządzeniem sieciowym i do komunikacji wykorzystuje protokół TCP/IP. Jest to jedna z jego największych zalet, dzięki której można nawiązać z nim zdalne połączenie. Użytkownik pracując zdalnie może podglądać obraz z kamer, sterować głowicami kamer PTZ, odtwarzać nagrania, a nawet zmieniać parametry całego systemu. Zdalne połączenie jest realizowane z poziomu komputera, smartfonu lub tabletu.

Dodatkowo spora część rejestratorów NVR z naszej oferty, wspiera sieciowe standardy ONVIF. Dzięki czemu mogą one skutecznie współpracować z kamerami różnych producentów.

System operacyjny:

Wszystkie dostępne w naszej ofercie rejestratory IP zbudowano w oparciu o wydajne systemy operacyjne. Dzięki czemu, cechują się one stabilnymi parametrami pracy i wysoką funkcjonalnością. Dodatkowo każdy z nich posiada intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki niemu, codzienna obsługa systemu i zmiana dowolnych parametrów pracy nie powinna sprawiać najmniejszych problemów.

Oferowane przez nas rejestratory NVR pracują w trybie wielodostępowym Pentaplex. Umożliwia on jednoczesne i niezależne:

  • Rejestrowanie obrazu z podłączonych kamer
  • Odtwarzanie zarchiwizowanych nagrań
  • Wyświetlanie obrazu z kamer
  • Prowadzenie zdalnego podglądu
  • Tworzenie kopii nagrań (przez sieć lub port USB)

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi:

Rejestratory sieciowe posiadają standardowe porty USB, do których można podłączyć urządzenia zwiększające funkcjonalność. Największą popularnością cieszą się mysz komputerowa, zewnętrzny dysk oraz modem Wi-Fi lub modemu 3G. Niektóre modele rejestratorów posiadają również wejścia i wyjścia alarmowe. Dzięki nim, możliwa jest integracja systemu monitoringu IP z systemem alarmowym, systemem kontroli dostępu, automatyką domową, itp.

Wyjścia wideo:

Rejestratory IP posiadają również standardowe wyjścia wideo - HDMI i VGA. Dzięki czemu, mogą one skutecznie współpracować z każdym współczesnym monitorem lub telewizorem.

Kompresja obrazu:

Rejestratory NVR korzystają ze standardowej kompresji H.264. Kompresji, która może zmniejszyć wielkość pliku wideo nawet o 90%. Dzięki niej oszczędzane jest miejsce na dyskach twardych i możliwa jest archiwizacja znacznie dłuższych nagrań. Dla systemów z kilkoma kamerami wysokiej rozdzielczości, skuteczna kompresja jest niezbędna, aby możliwa była archiwizacja odpowiednio długich nagrań.

Niektóre dostępne w naszej ofercie modele, wykorzystują nowszą wersję kompresji - H.265.