Filtrowanie produktów

Producenci:

Cena

Pigtaile światłowodowe

Jedno i wielomodowe pigtaile światłowodowe, przeznaczone do przyspawania do kabli światłowodowych. W połączeniu z długimi kablami światłowodowymi, umożliwiają łączenie urządzeń z gniazdami SFP, które znajdują się daleko od siebie.

Pokaż:
Sortuj wg:
  • PG-56S - Pigtail jednomodowy

    PG-56S - Pigtail jednomodowy
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Ilość włókien: 1
    • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
    • Kategoria kabla: OS1
    • Długość kabla: 1 m
    • Złącze: LC/APC
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Powłoka zewnętrzna: PVC
    • Pełny opis
  • PG-51S - Pigtail jednomodowy

    PG-51S - Pigtail jednomodowy
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Ilość włókien: 1
    • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
    • Kategoria kabla: OS1
    • Długość kabla: 1 m
    • Złącze: SC
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Powłoka zewnętrzna: PVC
    • Pełny opis
  • PG-21S - Pigtail wielomodowy

    PG-21S - Pigtail wielomodowy
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    • Ilość włókien: 1
    • Kategoria kabla: OM2
    • Długość kabla: 1.5 m
    • Złącze: SC/PC
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja producenta: 24 miesiące
    • Pełny opis
  • PG-25S - Pigtail wielomodowy

    PG-25S - Pigtail wielomodowy
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    • Ilość włókien: 1
    • Kategoria kabla: OM2
    • Długość kabla: 1.5 m
    • Złącze: LC
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja producenta: 24 miesiące
    • Pełny opis
  • PG-55S - Pigtail jednomodowy

    PG-55S - Pigtail jednomodowy
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Ilość włókien: 1
    • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
    • Kategoria kabla: OS1
    • Długość kabla: 1 m
    • Złącze: LC
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Powłoka zewnętrzna: PVC
    • Pełny opis