montersi-lcp
Nie znaleziono produktów dla wybranych filtrów. Proszę zmodyfikować filtry.
 • 325,00 zł - 326,00 zł

Kamery kompaktowe HD-CVI

BCS-BA25S - Kompaktowa kamera 4 in 1, 5 Mpx , DWDR

Kod: 33298

Parametry techniczne:

 • Przetwornik obrazu: 1/2.8'' CMOS SONY STARVIS IMX307
 • Max. rozdzielczość: 2704 x 1950 (5 Mpx)
 • Prędkość: 20 kl/s @ 5Mpx(AHD/TVI)
 • Mocowanie obiektywu: C / CS
 • Czułość: 0.01 lux
 • Dzień/noc: TAK
 • Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
 • WDR 120 dB: TAK
 • Funkcje: Dzień/noc, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC
 • Wyjścia wideo: Kompozytowe BNC 1 Vp-p, 75 Ohm
 • Kolor obudowy: Jasny
 • Temperatura pracy: -20...+60 °C
325,95 zł
netto: 265,00 zł
Na zamówienie
Czas realizacji:
48h

Kamery kompaktowe HD-CVI

kamera-kompaktowa-PIX-Q20CSC

W prezentowanej kategorii zgromadziliśmy najlepsze na rynku kamery kompaktowe HD-CVI. Są to modele zaprojektowane z myślą o niezawodnej i skutecznej pracy w różnych warunkach. Dzięki możliwości podłączenia kamer kompaktowych HD-CVI do starego systemu analogowego mogą one być wykorzystywane do modernizacji oraz rozbudowy istniejących już sieci. Kamery HD-CVI to produkty najwyższej jakości, które znakomicie sprawdzają się w dziedzinie montażu i zapewniania bezpieczeństwa poprzez skuteczny monitoring. Przedstawiamy serię doskonałych urządzeń, które ułatwiają nadzór nad różnymi przestrzeniami i gwarantują niezawodne działanie.

 

Kompaktowe kamery HD-CVI

Głównym celem kompaktowych kamer HD-CVI jest zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa w różnych środowiskach. Dzięki ich wyjątkowym właściwościom oraz zdolności do nagrywania w wysokiej rozdzielczości HD-CVI oferują wyraźne i ostre obrazy, umożliwiając dokładne monitorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów. To sprawia, że kamera kompaktowa HD-CVI niezastąpionym narzędziem zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i domowych.

 

Kompaktowe kamery HD-CVI te są doskonale dopasowane do różnych scenariuszy i wymagań, dzięki czemu są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych sektorów i branż. Bez względu na to, czy potrzebujesz monitorować duży obszar, magazyn, firmę, czy też swój własny dom, kamery kompaktowe HD-CVI spełnią Twoje oczekiwania.

 

Kamera kompaktowa HD-CVI

Najważniejszą funkcjonalnością, która wyróżnia kamerę kompaktową HD-CVI jest zdolność przesyłania sygnału w wysokiej rozdzielczości HD-CVI na duże odległości bez utraty jakości. Dzięki temu obrazy pozostają ostre i klarowne nawet przy dużej odległości od rejestratora, co jest niezwykle przydatne w przypadku monitoringu rozległych obszarów.

 

Kamery kompaktowe HD-CVI są wyposażone w zaawansowane funkcje, które ułatwiają instalację i konfigurację. Można je łatwo zintegrować z istniejącym systemem monitoringu lub zastosować jako nowy, samodzielny system. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne i mechaniczne, co pozwala na niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach. Specjalny typ montowania C/CS umożliwia współpracę z większością nowoczesnych obiektywów.

 

Kompaktowa kamera HD-CVI

Kompaktowe kamery HD-CVI są również wyposażone w szereg właściwości, które czynią je niezastąpionymi w systemach monitoringu. Kamera kompaktowa HD-CVI posiada praktyczne funkcje, takie jak Dzień/Noc, BLC, NR, AGC czy ATW. Gwarantują bardzo dobrą jakość obrazu bez względu na warunki panujące w monitorowanej przestrzeni.

 

Przedstawiamy kamery kompaktowe HD-CVI, które spełnią wymagania nawet najbardziej zaawansowanych systemów monitoringu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, zarządcą nieruchomości, czy też po prostu troszczysz się o bezpieczeństwo swojego domu i bliskich, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

 

Sprawdź naszą ofertę na kompaktowe kamery HD-CVI już dziś i ciesz się niezawodnym systemem monitoringu, który zapewni Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.