No products found for the selected filters. Please modify the filters.

Kamery HD-CVI

Kamery HD-CVI to wysokiej jakości, niezawodne urządzenia, umożliwiające realizację ekonomicznego monitoringu. Wyjątkowo uniwersalne, są doskonałym wyborem do realizacji standardowych, w pełni funkcjonalnych systemów CCTV. Polecamy je przede wszystkim do realizacji podglądu ogólnego, w systemach monitoringu sklepu, firmy lub domu.

W naszej ofercie znajdziesz standardowe kamery tubowe i kopułowe, dedykowane do montażu wewnętrznego i zewnętrznego. Oferujemy również szeroki wybór kamer obrotowych HD-CVI, do realizacji monitoringu dużych przestrzeni otwartych.

HD-CVI - podstawowe informacje:

Technologia HD-CVI umożliwia transmisję nieskompresowanych sygnałów cyfrowych po standardowych kablach koncentrycznych. Do jej największych zalet można zaliczyć:

  • Transmisję szczegółowego obrazu, w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx
  • Brak widocznych opóźnień transmisji (które często pojawiają się w systemach IP)
  • Duży skuteczny zasięg transmisji, dochodzący nawet do 500 m (dla kabli RG59)
  • Dobra odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
  • Dwukierunkowa transmisja danych

System HD-CVI jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które planują wymienić przestarzały system analogowy. Przecież korzysta z tego samego okablowania, co wyklucza konieczność prowadzenia jakichkolwiek prac remontowych. Krótko mówiąc, ogranicza zbędne koszty i skraca czas wymiany systemu.

Tryb CVBS:

Sporą część kamer megapikselowych HD-CVI, można przełączyć w tryb CVBS i podłączyć do standardowych rejestratorów DVR. Dzięki czemu przestarzały system analogowy można wymieniać "na raty", zaczynając od kilku kamer - tym samym, koszt związany z wymianą systemu, można rozłożyć w czasie.

Przetwornik CMOS:

Do budowy kamer CVI wykorzystano, sprawdzone w systemach CCTV, przetworniki obrazu w technologii CMOS. To właśnie dzięki nim, kamery są w stanie wygenerować płynny i szczegółowy materiał wideo. Przetworniki CMOS cechują się również szybkim działaniem i niskim poborem mocy.

Oświetlacz i filtr podczerwieni:

Każda zewnętrzna kamera HD-CVI z naszej oferty, posiada wbudowany oświetlacz i mechaniczny filtr podczerwieni. Dzięki czemu, może skutecznie pracować w każdych warunkach oświetlenia, nawet kiedy jest zupełnie ciemno. Tak więc zewnętrzne kamery CVI, można wykorzystać do realizacji całodobowego systemu monitoringu wizyjnego.

Producenci:

Oferowane przez nas kamery z interfejsem HD-CVI to wysokiej klasy sprzęt, pochodzący jedynie od znanych i cenionych producentów. Znajdziesz u nas:

  • Kamery CVI Dahua - producenta, który opracować technologię transmisji HD-CVI
  • Kamery CVI BCS - producenta, który jako pierwszy na polskim rynku wprowadził rozwiązania HD-CVI