Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Moduł elektroniki umożliwiający realizację zaawansowanego systemu cyfrowego CC-2000. CC-2000 powstał z myślą o instalacjach domofonowych dużych obiektów mieszkalnych - Sprawdza się doskonale w osiedlach zamkniętych. System umożliwia tworzenie skomplikowanych konfiguracji i pozwala na podłączenie do 255 unifonów do jednego panelu bramowego. Cechuje się również stosunkowo prostą i szybką instalacją.

Parametry techniczne:

 • Przeznaczenie: System CC-2000
 • Obsługiwane unifony: 255
 • Kolor: Czarny

Elektronika CC-2000 - Moduł pozwalający na podłączenie stacji bramowych i unifonów Cyfral do systemu cyfrowego CC-2000. Przydziela unifonom odpowiednie adresy, dzięki czemu możliwe jest selektywne wybieranie lokatorów (na podstawie wprowadzonego numeru). Układ elektroniki montuje się przed wymagającymi tego panelami bramowymi.

System cyfrowy

Zrealizuj rozbudowany system domofonowy
CC-2000 sprawdza się doskonale w bardzo dużych obiektach wielorodzinnych, takich jak np. osiedla mieszkaniowe - Umożliwia podłączenie do 255 unifonów do jednego panelu bramowego, przy pomocy 2-przewodowej magistrali. Dodatkowo umożliwia tworzenie tzw. hierarchii paneli, przez co możliwe jest tworzenie zaawansowanych i funkcjonalnych systemów. Typy stacji bramowych:

 • Nadrzędne - Z ich poziomu można wywołać każdego użytkownika systemu. Polecane do stosowania przy wejściach na osiedle (maksymalnie 4 w systemie)
 • Podrzędne - Umożliwiają realizację połączenia z konkretną grupą abonentów. Do stosowania przed wejściami na klatki schodowe
 • Specjalne - Panele spełniające specjalne funkcje, umożliwiające wygodne realizowanie wielu skomplikowanych układów

RS-485

Dobre parametry transmisji
Elektronika CC-2000 łączy się z unifonami przy pomocy magistrali komunikacyjnej RS-485. Jej zastosowanie zapewnia szybką, o dużym zasięgu transmisję danych. Dodatkowo zapewnia dobrą odporność na różnego typu zakłócenia, w porównaniu z interfejsem RS-232.

Pomoc techniczna

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz