Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

BCS-DVR-KNLCD-II - Klawiatura sterująca do obsługi rejestratorów sieciowych oraz kamer PTZ, NVS, NVD, Video-Wall. Klawiatura została wyposażona w joystick 4D, klawisze oraz klawiaturę dotykową. Dodatkowo na klawiaturze został zainstalowany duży czytelny ekran dotykowy LCD umożliwiający podkład na żywo nawet w rozdzielczości 4K.

Parametry techniczne:

 • Interfejs komunikacyjny: RS232 / RS485 / RS422 / 2xRJ45(10/100/1000M) / Wi-Fi / 2xUSB2.0 / 2xUSB3.0
 • Interfejs sieciowy: TAK
 • Joystick: TAK
 • Złącza audio: 10.1
 • Złącza USB: 2 x USB2.0 | 2 x USB3.0
 • Moduł Wi-Fi: TAK
 • Temperatura pracy: -10°C ~ +55°C
 • Zasilanie: 12V DC / 4A Dodatkowa klawiatura przez bluetooth: bateria 4xAAA
 • Wymiary: 425 x 194 x 59 mm
 • Waga: 3.73 kg

Joystick sterujący 4D

Prosta obsługa kamer PTZ
Klawiatura sterująca została wyposażona w wygodny w obsłudze joystick. Z jego pomocą można w prosty sposób sterować ustawieniem kamer. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z podglądem na żywo ustawiać kamery sieciowe lub analogowe z funkcją PTZ.

Dostęp przez internet

Prosta i wygodna konfiguracja
BCS-DVR-KNLCD-II została wyposażona w dwa gniazda RJ-45 i moduł Wi-Fi, dzięki którym może zostać podłączona do sieci internetowej. Aby zrealizować połączenie, wystarczy podłączyć klawiaturę do switcha lub routera i odpowiednio ją skonfigurować. Dzięki temu zabiegowi możliwa jest zdalna praca z klawiaturą — podgląd, sterowanie i zmiana parametrów systemu monitoringu.

Wysoka funkcjonalność

Wszystkie funkcje monitoringu w jednym miejscu
Klawiatura BCS-DVR-KNLCD-II udostępnia wszystkie funkcje monitoringu — przy jej pomocy możliwe jest np. sterowanie ostrością, ogniskową oraz przysłoną podłączonych kamer. Umożliwia również wyzwalanie presetów oraz realizuje funkcje auto-skanowania, tras patrolowych, itp.. Klawiatura ma możliwość określenia poziomu uprawnień dla poszczególnych użytkowników systemu. Podnosi to bezpieczeństwo jej stosowania, przez uniemożliwienie zmiany parametrów pracy przez osoby niepowołane. Warto również wspomnieć, że prezentowany model obsługuje protokół TCP/IP — dzięki temu może skutecznie współpracować z kamerami innych producentów.

Dotykowy wyświetlacz LCD

Podgląd obrazu w rozdzielczości 4K
Duży czytelny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 10.1". Znacząco ułatwia pracę z klawiaturą i usprawnia codzienną obsługę. Dodatkową zaletą stosunkowo dużego wyświetlacza jest możliwość komfortowego podglądu obrazu z kamer podłączonych do systemu monitoringu.

Prosty w użytkowaniu

System kontroli i podglądu monitoringu
Panel sterujący BCS-DVR-KNLCD-II jest prostym i intuicyjnym w obsłudze urządzeniem. Interfejs bazuje na standardowym oprogramowaniu stosowanym w rejestratorach BCS. Zmiana parametrów pracy i kontrola systemu nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Urządzenie zostało również wyposażone w dwa gniazda USB 2.0 oraz dwa gniazda USB 3.0. Pozwala to na podłączenie dodatkowych urządzeń takich jak dodatkowe klawiatury lub myszka. Dzięki temu praca z urządzeniem będzie w pełni dostosowana do naszych potrzeb.

Możliwość zastosowania

Dedykowany do zaawansowanych systemów monitoringu
BCS-DVR-KNLCD-II doskonale spisuje się w dużych i skomplikowanych systemach monitoringu CCTV. Zawdzięcza to bardzo wysokiej funkcjonalności i możliwości sterowania wieloma urządzeniami jednocześnie. Przykładowo klawiatura może być stosowana w pomieszczeniach ochrony — daje osobie obserwującej łatwą kontrolę nad systemem oraz umożliwia szybkie wykonanie odpowiedniego manewru kamery w przypadku wykrycia czegoś podejrzanego.

 

Pomoc techniczna

 • Tobiasz Kocot

  tel: 32 644 11 58 wew. 817

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 825

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz