montersi-lcp
aktualizacja-integra-control-aktualnosc-250x250

SATEL rozszerza możliwości zdalnego sterowania całym systemem z najnowszą aktualizacją INTEGRA CONTROL.

Nowe funkcje, ulepszony interfejs użytkownika i więcej. SATEL wydał aktualizację aplikacji INTEGRA CONTROL dla użytkowników systemów INTEGRA.

Nawigacja po aplikacji
Aktualizacja odświeża interfejs aplikacji nie tylko pod względem graficznym. Teraz użytkownik może samodzielnie dostosowywać kolejność zakładek w dolnym menu, co w połączeniu z klikalnymi, w górnym menu, LEDami ułatwia codzienne zarządzenie systemem.

Kontrola jest jeszcze łatwiejsza
Z tą aktualizacją SATEL dodał wsparcie dla trzech najpopularniejszych asystentów głosowych. Od teraz Google Assistant i Siri wesprą użytkowników w sterowaniu systemami INTEGRA. Wystarczy, że utworzysz skrót do wybranej funkcji i poprosisz asystenta o jej uruchomienie.

Nowe funkcje
Oprócz znanej z wcześniejszych wersji funkcji sterowania podłączonymi urządzeniami, wersja 6.0 daje użytkownikowi możliwość sterowania dowolnym urządzeniem podłączonym do systemu za pomocą inteligentnej wtyczki ASW-200. Dodatkowo w aplikacji można sprawdzić aktualny pobór prądu podłączonego urządzenia. Zaktualizowana aplikacja dodaje też funkcję sterowania ogrzewaniem. Z aktualizacją 6.0 użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć i edytować harmonogramy pracy dla urządzeń systemu INTEGRA. Wcześniej wymagało to wezwania instalatora.

Co jeszcze?
Dla telefonów z systemem iOS SATEL dodał wsparcie dla alertów krytycznych. Podobna funkcja jest dostępna także dla telefonów z systemami Android i HarmonyOS. Jeżeli chcesz, by dostarczane przez INTEGRA CONTROL najważniejsze powiadomienia (na przykład te o włamaniu) generowały dźwięk nawet wtedy, gdy telefon jest wyciszony lub w trybie „Nie przeszkadzać”, nadaj aplikacji odpowiednie uprawnienia w ustawieniach telefonu lub tabletu. Aktualizacja jest dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepów Google Play, App Store i AppGallery.

INTEGRA_CONTROL_pobierz_aktualizacje