Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Nadrzędna stacja bramowa (master), umożliwiająca obsługę do 999 indywidualnych abonentów. Przystosowana do montażu zewnętrznego, doskonale sprawdza się w bardzo rozbudowanych systemach wideodomofonowych - Polecamy ją do stosowania w systemach dużych osiedli mieszkaniowych. SC581W Została zbudowana w oparciu o kamerę z nocnym oświetleniem, klawiaturę numeryczną, czytnik RFID i wyświetlacz LCD.

Parametry techniczne:

 • Podświetlenie nocne: TAK
 • Podświetlane przyciski: TAK
 • Zamek szyfrowy: TAK
 • Wbudowany czytnik: TAK
 • Montaż podtynkowy: TAK

SC581W - Wieloabonentowa stacja bramowa, umożliwiająca obsługę bardzo dużego systemu wideodomofonowego. Przy jej pomocy można stworzyć rozbudowany system, składający się z aż 999 indywidualnych abonentów - Jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych osiedli mieszkaniowych. Model jest urządzeniem podrzędnym (master).

Miejsce instalacji

Skuteczna praca w warnkach zewnętrznych
Obudowa panelu zapewnia dobrą odporność na wpływ czynników pogodowych, takich jak np. niska temperatura, wilgotność, itp. Zostałą wykonana z matowanego aluminium i jest przeznaczona do montażu podtynkowego.

Master - Slave

Praca w bardzo dużym systemie wideodomofonowym
SC581W może pracować w układzie "Master - Slave" - Nadaje się doskonale do realizacji rozbudowanego systemu wideodomofonowego:

 • Master - Stacja nadrzędna (SC581W), z poziomu której można wywołać każdego użytkownika. Polecana do obsługi wejścia na osiedle
 • Slave- Stacja podrzędna (SC581), obsługująca tylko konkretnych abonentów. Do stosowania przed wejściami na klatki schodowe

Kamera i oświetlacz

Podgląd w każdych warunkach oświetlenia
Model został wyposażony w kamerę i oświetlacz nocny (zbudowany w oparciu o 8 diod LED). Zastosowane elementy umożliwiają łatwe rozpoznawanie osób dzwoniących, niezależnie od warunków oświetlenia. 

Czytnik RFID

Sterowanie elektrozaczepem przy pomocy karty magnetycznej
SC581W posiada czytnik kart RFID standardu UNIQUE 125 kHz. Umożliwia łatwe sterowanie elektrozaczepem - wystarczy zbliżyć zaprogramowaną kartę magnetyczną.

Klawiatura numeryczna

Obsługa elektrozaczepu i łatwy wybór adresata połączenia
Ze względu na możliwość obsługi 999 abonentów, konieczne było zastosowanie klawiatury numerycznej - Wywołanie konkretnego abonenta następuje po wpisaniu przypisanego mu numeru. Z poziomu klawiatury numerycznej możliwe jest również sterowanie elektrozaczepem. Wystarczy wprowadzić odpowiedni kod PIN (każdy użytkownik może posiadać swój indywidualny kod otwarcia).

Wyświetlacz LCD

Na bieżąco informuje o stanie systemu
Stacja bramowa SC581W została wyposażona w ekran LCD. Są na nim wyświetlane podstawowe instrukcje i informacje o stanie systemu wideodomofonowego.

Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz