Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

6-abonentowa stacja bramowa, charakteryzująca się łatwą instalacją i niezawodnym działaniem. S606 jest wyposażona w kolorową, regulowaną kamerę 420 TVL i może skutecznie pracować w warunkach nocnych. Stacja bramowa została zaprojektowana do pracy w systemach analogowych Vidos, w domach wielonorodzinnych lub kamienicach.

Parametry techniczne:

 • Przetwornik kamery: CCD
 • Podświetlenie nocne: TAK
 • Kąt widzenia: 60o
 • Ilość przycisków: 6
 • Podświetlane przyciski: TAK
 • Montaż podtynkowy: TAK
 • Zasilanie: Z monitora + zasilacz 12V DC
 • Wymiary: 100 x 280 x 38 mm

S606 - 6-abonentowa stacja bramowa, przystosowana do współpracy z systemami Vidos. Została wyposażona w 6 podświetlanych przycisków, szyldy na nazwisko i kolorową, regulowaną kamerę z oświetlaczem podczerwieni. Panel bramowy świetnie sprawdza się w systemach wideodomofonowych domów wielorodzinnych lub kamienic.

Miejsce instalacji

Skuteczna praca na zewnątrz
S606 została zabudowana w szczelną, wandaloodporną obudowę, wykonaną ze stali szlachetnej. Zapewnia ona odporność na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników atmosferycznych - Doskonale sprawdza się w trudnych warunkach zewnętrznych. Stacja jest przystosowana do montażu podtynkowego.

Kamera

Łatwe rozpoznawanie osób dzwoniących
Wideodomofon został zbudowany w oparciu o kolorową kamerę, wykonaną w technologii CCD. Umożliwia ona rejestrację wyraźnego obrazu w rozdzielczości 420 TVL, dzięki czemu możliwa jest identyfikacja osób odwiedzających. Kamera jest również wyposażona w regulowany obiektyw 3.6 mm, zapewniający kąt widzenia około 60o. Obiektyw może być regulowany w pionie i poziomie w zakresie +/- 10o.

Oświetlacz podczerwieni

Podgląd w nocy
Wideodomofon jest wyposażony w 3 diody LED, realizujących funkcję podświetlenia nocnego. Dzięki nim możliwa jest skuteczna rejestracja w warunkach bardzo słabego oświetlenia.

Łatwa instalacja

Oszczędzaj czas
S606 cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji - Połączenie przycisku z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów (każdy przycisk posiada indywidualną kostkę zaciskową). Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów. Kamera jest zasilana z monitora, a klawiatura z zewnętrznego zasilacza 12V DC.

Pomoc techniczna

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Elementy współpracujące