RouterBoard CRS125-24G-1S-2HnD-IN - Router bezprzewodowy, 24xRJ-45, SFP
- Porty: 24x RJ-45, 1x SFP, 1 x microUSB
- Procesor: AR9344
- Wbudowana pamięć: 128 MB
- System operacyjny: RouterOS
- Sygnalizacja pracy: Diody LED
- Zasilanie: 24 V DC
- Pobór mocy: 19 W
- Obudowa: Tworzywo sztuczne
- Temperatura pracy: -30...+60 °C
- Wymiary: 285 x 167 x 44 mm
- Gwarancja producenta: 24 miesiące
Opis
RouterBoard CRS125-24G-1S-2HnD-IN - Router wyposażony w Gigabitowy port Ethernet w kombinacji z SFP oraz slot SFP o prędkości 1.25 Gb/s. Wydajny procesor o taktowaniu 600 MHz oraz 128 Mb pamięci RAM zapewniają stabilną i bezawaryjną pracę. Dzięki możliwości podłączenia 24 urządzeń z wykorzystaniem portów Gigabitowych może być stosowany w małych lub średnich firmach. Do najbardziej charakterystycznych cech routera można zaliczyć:
Udostępnianie sieci z wykorzystaniem technologii Ethernet, światłowodowej lub 4G ( przy użyciu modemu podłączonego do portu USB)
- Zastosowanie oprogramowania RouterOS
- 24 porty RJ-45 oraz jeden port SFP
- Obsługa sieci Wi-Fi 2.4 GHz 802.11g/n
- Wbudowany port microUSB do podpięcia modemu 4G
Slot SFP
Transmisja poprzez światłowód
Urządzenie RouterBoard posiada wbudowany slot na wkładkę SFP. Takie rozwiązanie pozwala w prosty sposób przerzucić się na coraz bardziej powszechna technologie światłowodową. Uczyni to naszą siec jeszcze szybszą i poprawi odporność na warunki zewnętrzne.
Uwaga!
Wkładki SFP nie są załączone do zestawu i należy je zakupić osobno.
Oprogramowanie RouterOS
Duże możliwości konfiguracji
Dostarczone wraz z urządzeniem oprogramowanie RouterOS z licencją Level 5 pozwala na zaawansowaną konfiguracje ustawień sieciowych.
RouterOS daje nam możliwość konfiguracji funkcji takich jak:
- Obsługa WPA, WPA2, EAP, WEP
- Obsługa interfejsów typu bridge, vlan
- W pełni programowalna zapora sieciowa z funkcją NAT
- Obsługa IPv4 oraz IPv6
- Obsługa IPsec
- Tunelowanie IP-IP, Ethernet Over IP
- Serwer i klient PPPoe
- Serwer i klient DHCP
- Web proxy
- Funkcja MetaRouter (Obsługa wirtualnych routerów)
- Administracja przez Telnet, SSH, WWW
Solidna obudowa
Dedykowana do profesjonalnych rozwiązań
Obudowa typu desktop zapewnia dobrą ochronę wewnętrznych komponentów urządzenia. Nie zajmuje wiele miejsca więc z łatwością można ten Router umieścić w każdym miejscu. Obudowa routera została wykonana z metalu pomalowanego na kolor biały. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest wbudowany dotykowy wyświetlacz, za pomocą którego możemy w szybko sposób sprawdzić parametry urządzenia.
Wbudowany wentylator
Ochrona przed przegrzaniem
Router został wyposażony w wentylator, którego zadaniem jest pilnowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz urządzenia. Dzięki niemu ryzyko uszkodzenia sprzętu wskutek przegrzania zostaje zminimalizowane.
- Porty: 24x RJ-45, 1x SFP, 1 x microUSB
- Procesor: AR9344
- Wbudowana pamięć: 128 MB
- System operacyjny: RouterOS
- Sygnalizacja pracy: Diody LED
- Zasilanie: 24 V DC
- Pobór mocy: 19 W
- Obudowa: Tworzywo sztuczne
- Temperatura pracy: -30...+60 °C
- Wymiary: 285 x 167 x 44 mm
- Gwarancja producenta: 24 miesiące