PS45-15-PRO-13 - Zasilacz 15 V DC z rozdzielaczem wideo
Kod: 17451
Na zamówienie
Czas realizacji:
72h
  • Praca w systemie: ACO
  • Wejścia: 1 x RJ45
  • Wyjścia: 3 x RJ45
  • Zasilanie: 230 V AC
  • Montaż: Szyna DIN
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
wszystkie parametry
Opis
PS45-15-PRO-13 - Zasilacz prądu stałego (15 V DC) z rozdzielaczem wideo, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu cyfrowego ACO COMO. Do jego cech charakterystycznych można zaliczyć:
  • Montaż na szynie DIN (6 modułów DIN)
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego: 100 - 240 V AC
  • Wbudowane 3 złącza RJ45 do podłączenia monitorów i 1 złącze RJ45 do podłączenia panelu bramowego
  • Wbudowane złącza śrubowe ARK do podłączenia monitorów i panelu bramowego
  • Podłączenie monitorów na odległość do 70 m (cat. 5e)
  • Podłączenie panelu bramowego na odległość 100 m (cat. 5e, bez zasilania elektrozaczepu)
  • Zasilanie elektrozaczepu ze złącz śrubowych ARK
  • Wbudowane aktywne wzmacniacze wideo
  • Możliwość współpracy z innymi systemami wideo ACO
  • Praca w systemie: ACO
  • Wejścia: 1 x RJ45
  • Wyjścia: 3 x RJ45
  • Zasilanie: 230 V AC