Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PG-25S - Wielomodowy pigtail, LC, 50/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Wielomodowe
  • Ilość włókien: 1
  • Kategoria kabla: OM2
  • Długość kabla: 1.5 m
  • Złącze: LC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PG-25S - odcinek wielomodowego przewodu światłowodowego o długości 1,5 m, zakończony złączem LC. Cechuje się niską tłumiennością 3,5 dB/km dla długości fali 850 nm i 1,5 dB/km dla 1310 nm. Doskonale nadaje się do dołączenia do istniejącej już sieci światłowodowej.
 
Złącze LC zastosowane w światłowodzie jest szeroko stosowane w modułach SFP, ze względu na łatwość instalacji i niewielkie wymiary. Kabel jest wyposażony we włókno wielomodowe OM2, 50/125 um i charakteryzuje się dużą odpornością na wpływ czynników zewnętrznych.
 
Wysoka jakość produktu jest gwarantowana rygorystycznymi testami jakości, które musi przejść każdy wypuszczony do sprzedaży pigtail
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz