ANCS-60/48 - Maszt czołowy ścienny „60” fi 48 kąt
Kod: 40650
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Mocowanie: 4-punktowe
  • Montaż: Ściana
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Średnica ramienia: 48 mm
  • Długość ramienia poziomego: 60 cm
  • Wymiary podstawy: 170 × 170 mm
  • Waga: 1,85 kg
wszystkie parametry
Opis
  • Mocowanie: 4-punktowe
  • Montaż: Ściana
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Średnica ramienia: 48 mm